Kilo almaya çalışmama rağmen 1 günde 1 kilo kaybettim

Öncelikle yaşını bilmeden konuşmak doğru olmaz. Ergenlikteymişsin gibi ele alacağım konuyu yanlış anlama lütfen. Kilo almaya çalışmak senin için tamamıyla yanlış bir hareket olur. Yüksek ihtimalle şu an zayıf, sıska falan diyorlar sen de bu olaya öfkeyle karşılık verip kilo almak istiyorsun. Eğer şu an zayıf veya aşırı zayıf durumundan orta kilolu durumuna geçersen, ergenlikten sonra metabolizman aynı şekilde işlemeye devam edecek ve daha fazla kilo alacaksın. Şu an spor salonuna yazılıp haftada 4-5 gün sıkı antrenman yapmak, çeşitli sebeplerden spor salonuna kaydolamıyorsan bisiklet sürmek gibi aktivitelere ağırlık vermek senin için uzun vadede en iyisi olacaktır.

Bisiklet çok uzun vade de bacak kaslarını geliştirir. Onun dışında çok enerji harcar yanlış beslenme kilo kaybına yol açabilir.

Aç karnına ve tok karnına tartıldığınız kilo arasında böyle bir fark olması çok normal. En sağlıklı şekilde kilo ölçümü yapmak ve kilonuzun kontrolü sağlamak için sabahları aç karnına ve tuvaletinizi yaptıktan sonra tartılın. Bu şekilde yapılan kıyaslamalar daha sağlıklı olacaktır.​
dün aç karna tartıldım bugün de

dün aç karna tartıldım bugün de
Spora başladıysan eğer her zaman ölçülme moralini durduk yere düşürürsün hemen olacak bir şey değil 3 ay ver kendine antrenmanını düzgün yap yemeğini düzenli yemelisin şimdi vücudun daha yeni adapte olmaya başlıyor enerji harcadıkça yeme isteğide gelir.

Spora başladıysan eğer her zaman ölçülme moralini durduk yere düşürürsün hemen olacak bir şey değil 3 ay ver kendine antrenmanını düzgün yap yemeğini düzenli yemelisin şimdi vücudun daha yeni adapte olmaya başlıyor enerji harcadıkça yeme isteğide gelir.
yeme konusunda problem olduğunu düşünmüyorum. sıvı kaybetmiş olabilir miyim?

Böyle bir şey imkansız. 1 kilo = 7000 kalori. Muhtemelen su atmışsındır, yediğin yemeği tuvalete postalamışsındır bir şeyler yapmışsındır. Üzülmene gerek yok basmaya devam.

Geri
Yukarı