Kilo kaybı yaşıyorum

Ynka

Hectopat
Merhaba, 6 ay önce fazla kilolarım yüzünden diyete başlamıştım ve 2 ay önce bitirdim diyeti istediğim kiloya ulaştım 30 kg verdim ama diyeti bırakmama rağmen sürekli kilo veriyorum. Bugün tartıya çıktığımda 1, haftada 2 kg daha verdiğimi görünce üzüldüm. Çelimsiz birisi olmak istemiyorum. 2 günde bir zurna dürüm yiyorum. Abur cubur tüketmiyorum ama iyi yemek yiyorum. Buna rağmen sürekli kilo veriyorum. Diyette aylarca aç kalmıştım, o sırada vücuduma zarar vermiş olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyetiniz bir diyetisyenle miydi? Yoksa kendinizi aç mı bıraktınız? Eğer ki diyetisyenle diyet yaptıysanız onla tekrar bir görüşün, kendinizi aç bırakarak yaptıysanız evet muhtemelen vücudunuz zarar gördü. Kilo almak için bebe bisküvisi deneyebilirsiniz.

Diyetiniz bir diyetisyenle miydi? Yoksa kendinizi aç mı bıraktınız? Eğer ki diyetisyenle diyet yaptıysanız onla tekrar bir görüşün, kendinizi aç bırakarak yaptıysanız evet muhtemelen vücudunuz zarar gördü. Kilo almak için bebe bisküvisi deneyebilirsiniz.

Kendi başıma yaptım diyetimi ben kilo almak istemiyorum sadece kilomu korumak istiyorum.

Ben her gün Full yağlı hamur işi yemek yiyorum bir sürü hep kilom aynı. Üstelik her gün yemek de yemesem kilom yine aynı zayıflamıyorum. Sanki sabitlenmiş kilom. 60 kiloyum.

Kola(1lt)+ cips(150gr) ve 1 tane alman pastası ye vücut kendine gelsin sana kilo bile aldırır.
Ben her gün Full yağlı hamur işi yemek yiyorum bir sürü hep kilom aynı. Üstelik her gün yemek de yemesem kilom yine aynı zayıflamıyorum. Sanki sabitlenmiş kilom. 60 kiloyum.

Tartı bozuk olmasın reis?

Yeni konular

Geri
Yukarı