Kilo vermek özgüveni yükseltir mi?

Zayıfladığınız zaman kendinizi daha da fazla seviyorsanız(ki insan kendini her haliyle sevmeli siz özgüveninizi kilonuza bağladığınızdan böyle diyorum) zayıflamalısınız.Yaşınıza ve boyunuza oranla kiloluysanız ileride sağlık problemleri olmaması adına sağlığınız için zayıflayabilirsiniz.Ayrıca spora başlamanızı,spor yaparken kilo vermenizi şiddetle tavsiye ederim.Hem daha fit bir vücuta sahip olursunuz hem özgüveniniz yerine gelir hem de sağlıklı olursunuz.

Kızlar için kilo vereceksen hiç verme. Zayıfladıktan sonra kızlardan birinden defolu yiyince zar zor kazandığın özgüvenin tekrar yerle bir olur. Kendin için daha iyi görüneyim diye kilo ver. Özgüvenin tekrar seni bulur.

Zayıfladığınız zaman kendinizi daha da fazla seviyorsanız(ki insan kendini her haliyle sevmeli siz özgüveninizi kilonuza bağladığınızdan böyle diyorum) zayıflamalısınız.Yaşınıza ve boyunuza oranla kiloluysanız ileride sağlık problemleri olmaması adına sağlığınız için zayıflayabilirsiniz.Ayrıca spora başlamanızı,spor yaparken kilo vermenizi şiddetle tavsiye ederim.Hem daha fit bir vücuta sahip olursunuz hem özgüveniniz yerine gelir hem de sağlıklı olursunuz.
Diyetisyene yazıldım. 85 kiloya düşüp spora yazılmayı düşünüyorum.
Kızlar için kilo vereceksen hiç verme. Zayıfladıktan sonra kızlardan birinden defolu yiyince zar zor kazandığın özgüvenin tekrar yerle bir olur. Kendin için daha iyi görüneyim diye kilo ver. Özgüvenin tekrar seni bulur.
Ben zayıflarsam belki yakışıklı olurum diye düşünmüştüm. Hem kendi sağlığım için hemde iyi görünmek için.
Kızlar için değil kendin için kilo verecek isen özgüvenin yerine gelir.
Hem kendim için hem iyi görünmek için.

Öncelikle zayıfladıktan sonra da başka bir yerine takıp ona üzülerek özgüvenini düşürmemen için kendinle bir barışık olman gerek. Şimdi asıl soruna gelelim, evet özgüvenini yükseltir ve eğer spor yaparak zayıflarsan ve bir yandan da vücut yaparsan onun keyfi de güzel olur. Bu arada kızlar için değil, kendin için zayıfla ve spora başlayıp vücut yap; kızlar gelip geçici.

Yeni konular

Geri
Yukarı