Rehber Kimler Xbox almalı kimler PlayStation almalı?

Hocam her şey para değil. @Aspect15 hocam xboxa gönülden bağlanmış. Ben de PS'ye aynı şekilde. Ondan dolayı hocam tek etken fiyat değil.

Hocam ben kendi fikrimi belirttim. Ben daha lise 3 öğrencisiyim, eğer kendime illaki bir konsol alacaksam ilk seçeneğim her zaman Game Pass sayesinde Xbox olur.

Hocam ben kendi fikrimi belirttim. Ben daha lise 3 öğrencisiyim, eğer kendime illaki bir konsol alacaksam ilk seçeneğim her zaman Game Pass sayesinde Xbox olur.
Hocam şimdi sınıfımı belirtmiyim ama ben de lise öğrencisiyim. Evet ps plus fiyatı çekilemeyecek düzeyde cidden. Fiyatlar çok arttı. Ps de de geriye dönük uyumluluk olmaması fazlasıyla sıktı zaten. Türk gençler için genel olarak en iyisi xbox buna hak veriyorum.

@Aspect15 Hocam kaç gündür nerelerdesiniz?

Son düzenleme:
Hocam kolu PS'ye alışan birine göre kötü mü sizce? Ben kolunu beğenmediğik için Xbox almadım.

Ben PS2'den beri PlayStation kullanıyorum ama Xbox kolunu da beğeniyorum bence ele güzel oturuyor ama ne kullanıyorsun dersen DualSense kullanıyorum kol olarak. Bazı alışkanlıklar bırakılamıyor😁.

Geri
Yukarı