Kırık LG televizyonun iadesi kabul edilmiyor

Excalade

Decapat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden LG marka TV sipariş ettim, kargo geldikten sonra 100 mt ilerideki diğer evime montajı için götürdüm ve yetkili servisi aradım. Kurulum için geldiklerinde TV kırık çıktı, iadesinin yapılması için tüketici haklarına başvurdum fakat onlar bana kargonun geldiği adres ile kurulumun yapıldığı adres farklı olduğu için beni suçladılar. Ayrıca ürünün kutusunda hiçbir şekilde hasar yok. Bu durumda ne yapmalıyım?

Durumu TV forumu olan İnceleriz'e konu açıp yazar mısınız? Orada yardımcı olabilirler. TV tarafında kontakları oluyor genelde firmalarla ilgili.

Trendyol üzerinden LG marka TV sipariş ettim, kargo geldikten sonra 100 mt ilerideki diğer evime montajı için götürdüm ve yetkili servisi aradım. Kurulum için geldiklerinde TV kırık çıktı, iadesinin yapılması için tüketici haklarına başvurdum fakat onlar bana kargonun geldiği adres ile kurulumun yapıldığı adres farklı olduğu için beni suçladılar. Ayrıca ürünün kutusunda hiçbir şekilde hasar yok. Bu durumda ne yapmalıyım?
O olayi bende duydum hocam. Ama boyle bir haklarinin oldugunu zannetmiyorum. Siz siz olun belirttiginiz adres disina cikarmayin urunu sadece bu durumda degil farkli durumdan da sorun cikarabiliyorlar.

Geri
Yukarı