Kız arkadaşın yanında kendimi nasıl savunabilirim?

Gelelim asıl meseleye, bu olayı yaşadım olay olalı 5 ay olmuş bu bende travma yaptı, şöyle düşünüyorum gene aynısı olursa ne yapacağım veya toplu kişiler bana laf atsa ne yapacağım?

5 kişiye erkeklik ve gurur için dalıp hıyar gibi dayak yemene ne gerek var, oradan uzaklaş kaç. Kız arkadaşın senin tek başına 5 kişiye dalmanı istiyorsa ver yolu gitsin :D

5 kişiye erkeklik ve gurur için dalıp hıyar gibi dayak yemene ne gerek var, oradan uzaklaş kaç. Kız arkadaşın senin tek başına 5 kişiye dalmanı istiyorsa ver yolu gitsin :D

Çok doğru. Karşı taraf sayıca üstünse ve silah, bıçak, sopa varsa hemen kaçacaksın.

Dayak yemek öyle büyütülecek bir şey değil kendini ezdirme. Sana laf atıyorlarsa " ayıp değil mi kardeşim burada kız var küfürlü konuşma" gibi şeyler söyleyebilirsin. Uzatırlarsa da birini seç ona giriş dayak yesen bile birini halledersin. Birkaç gün ağrır sonra geçer ama o kekolar bir daha seni görünce kafasını çevirir. kızın gözünde de küçülmemiş olursun. Dediğimi yap.

3-5 eleman bir de bıçağı var onlarla kavga etsem ya dayak yiyeceğim ya da bıçaklanacağım. 2'sinden birisi kesin olacaktı eminim ben yoluma devam ettim, kızı durağa salladım ve evime geldim, bu olayı düşündüm kıza rezil oldum dedim
Kızı güvenli bir şekilde bırakmışsınız ya, en büyük delikanlılık bu zaten. Dövüş falan öğrenip dalayım falan demeyin, bıçak bu nereden salladığı belli olmaz.

Eğer kız seni seviyorsa zaten rezil olmazsın, ki öyle bir durumda ona hemen koşmasını ve uzaklaşmasını söyle. Kız bu olaydan sonra seni bırakırsa da kızın patates olduğunu anlarsın.

Dayak yemek öyle büyütülecek bir şey değil kendini ezdirme. Sana laf atıyorlarsa " ayıp değil mi kardeşim burada kız var küfürlü konuşma" gibi şeyler söyleyebilirsin. Uzatırlarsa da birini seç ona giriş dayak yesen bile birini halledersin. Birkaç gün ağrır sonra geçer ama o kekolar bir daha seni görünce kafasını çevirir. kızın gözünde de küçülmemiş olursun. Dediğimi yap.
Bıçak yiyince de facebook grubundaki ''bulucam seni trenbalon'' olayı olur gibi.

Eğer kız seni seviyorsa zaten rezil olmazsın, ki öyle bir durumda ona hemen koşmasını ve uzaklaşmasını söyle. Kız bu olaydan sonra seni bırakırsa da kızın patates olduğunu anlarsın.
Kızın gözünde saygısı kalmasın sonra.
Bıçağa karşı sanmıyorum işe yarayacağını bıçaklı görürsen yol değiştireceksin delikanlılık göstermeye gerek yok hocam.
Bu alıntıladığım arkadaşı dinle.

Kendini savunabilmek istiyorsan dövüş eğitimleri almalısın. Ve kendi kendine tribe girme. Sadece bilinçaltın kendini ezik gibi görmeni sağlıyor. Buna karşı gelmelisin.

Hocam eğitim aldıktan sonra 1-2 kişi tamam yerden kaldırmaz hastanelik eder ama bıçaklı bir grup karşısında maalesef profesyonel Fighter değilse bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı