Kıza nasıl açılırım?

Çok seviyorum. Sesim kalın ergenlikten dolayı, ondan da utanıyorum. Nasıl açılmalıyım kıza bilemiyorum. Reddetse bile içimde kaldıkça kötüleşiyor.

Ortak kız arkadaşınız varsa ona söyleyin ve kıza söylememesini isteyin. İki kız yan yana geldiğinde konuşulmayan konu yoktur. Alttan alttan kızın hoşuna giden şeyler yapın. Benim de açılmak istediğim bir kız var bu yolu izlemeyi planlıyorum. Öneririm. Kızın arkadaşlarıyla iyi anlaşın. Arkadaşları çok önemli etken. Kızın gönlü olsa bile vazgeçirebilirler. Tam tersine aranızı da yapabilirler.

Özgüven videoları izle ve sana tavsiyem kendini sev kendinle barışık ol. Eğer bunları yapmazsan asla ve asla özgüvenin olmaz. Umarım sizi çift olarak görebilirim.
Hatta başarırsa bize söylesin ya merak ettim bakalım ne olacak belki gelecekte işime yarar.
Kızın saçları çok hoşuma gidiyor bu arada, The Queen's Gambit'teki kızın saçları gibi :D

Ama kız çok güzel beni reddeder bence ama beni sempatik buluyor çok kibar beyefendi biriyim küfürü falan sevmiyorum eskiden sövüşcüydüm :D
İyi de okullar daha açılmadı bile ne zaman açılacaksın?

Çok seviyorum. Sesim kalın ergenlikten dolayı, ondan da utanıyorum. Nasıl açılmalıyım kıza bilemiyorum. Reddetse bile içimde kaldıkça kötüleşiyor.

Sesinin kalın olması çok iyi bir özellik sakın utanma. Sese bakıp senle çıkacak bir kızdanda ümit bekleme bence. Kız tek başınayken git yanına özgüvenin yüksek bir şekilde duygularını belirt her gün uykularına girmesinden iyidir en azından? -ekleme yapıyorum. Kız yakın arkadaşınsa onu kaybedebileceğini göz önünde bulundurman lazım.

Kardeşim ben bir kızı 1,5 yıl sevdim çok aşırı utandım ama deli gibi seviyordum utangaçlıktan söyleyemiyordum benden bile tipsiz ve şerefsiz birisi kıza açıldı ve kız onunla birlikte oldu.

Eğer beklersen ve içten içe sevmeye devam edersen ileride açılırsen ve red yersen daha çok üzülürsün.
Beklemeden söyle hiç üzülmemiş olursun eğer beklersen üzülürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı