Kızların elit keko sevgisi

Nerede kız görsem yanında çakma Nike sigara içen milletten para isteyen batuflex, lvbel dinleyen tipler var bugün bir kızla konuşmaya başladım sonra kız story attı "elit kekodur 🤤" diye engeli bastım ne yani keko olup hakaretler yağdırdıp ümitcan uygun mu olmamız lazım illaki.

Bu ilkel düşünme şekli birazcık da eskilerle kaynaklı artı olarak izlenilen Film'den tutun örnek alınan aktöre kadar etki ediyor ne yapalım bizim halkta böyle

Ben bunun biraz baba figüründe eksiklik olan kızlarda olduğunu düşünüyorum, bir de siz dışarıdan olgun gibi de görseniz 20'li yaşlarında olan kızların hala içlerinde o ergenlikten kalma içgüdüsel kriterlerin olduğunu düşünüyorum. Elbette istisnalar vardır, mesele zaten istisnayı bulabilmekte. Nedense bizim memlekette kadınlar domine edilmeyi, hükmedilmeyi herhalde daha "kadınsı" hissettirdiği için, bu tip elemanlar da öz güven timsali gibi ortalarda gezdikleri için ve bunlara da sözde "alfa" olarak gördükleri için bu erkeklere sözümona "çekici" bulabiliyorlar, günümüzde de insanların "flört" denen ne olduğu belli olmayan bir ilişki türü çıkardığı düşünülürse birbirlerini tanımadan böyle işlere giriyorlar ve sonucunda istenmeyen şeyler de olabiliyor, kadın kurtulmak istese de ruh hastası olan birisinden kurtulmak da kolay değil. Efendi kendi halinde takılan adamları çekici bulmadıkları için, daha doğrusu heyecanlı bulmadıkları için bu tiplere gidebiliyorlar. Benim kişisel görüşüm öyle bir kız gördüyseniz koşarak uzaklaşın, 30'undan sonra kadınlarda akıl Kemal'e erebileceği için o yaşlardan sonra efendi erkek kriterine döneceklerdir. Birey olduklarını keşfederlerse her şey daha güzel olabilir diye umuyorum.

images.jpeg

Bu biraz takıldığın çevre ile de alakalı olabilir. Benim çevremde hiç yok çünkü öyleleriyle ahbaplık etmiyorum. Kafa yapıma uymuyor. Onlara istediklerini (iki üç tokat atmak) vermek yerine kendi istediklerine odaklanırsan kafa yapına uygun keyifli vskit geçirebileceğin bir ortamın olur.

Bu biraz takıldığın çevre ile de alakalı olabilir. Benim çevremde hiç yok çünkü öyleleriyle ahbaplık etmiyorum. Kafa yapıma uymuyor. Onlara istediklerini (iki üç tokat atmak) vermek yerine kendi istediklerine odaklanırsan kafa yapına uygun keyifli vskit geçirebileceğin bir ortamın olur.

Hocam meslek lisesindeyim bu yüzden fakat sanaldan konuştuğum kızlarda aynı şekilde bu tür erkekleri seviyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı