Kızların elit keko sevgisi

bu okuldan çok kültürle alakalı bir şey. Yani fen lisesindeki bir bireyde de görülebilir. Maço bir babaya sahipse ya da çevresinde o tip yüceltiliyorsa ilgi duyması muhtemel. Televizyonda şiddet içerikli (bkz. Çukur) dizilerden dolayı racon(?) özentiliğinin yaygınlaşması gibi. Yani kendi kafa yapına göre diyorum ama kendini ne kadar tanıyorsun? Düzenli bir hobin var mı? İlgilendiğin bir alanda tanışabileceğin farklı insanlar var mı? Başta bunlara bakmak gerek

Bu okuldan çok kültürle alakalı bir şey. Yani fen lisesindeki bir bireyde de görülebilir. Maço bir babaya sahipse ya da çevresinde o tip yüceltiliyorsa ilgi duyması muhtemel. Televizyonda şiddet içerikli (bkz. Çukur) dizilerden dolayı racon(?) özentiliğinin yaygınlaşması gibi. Yani kendi kafa yapına göre diyorum ama kendini ne kadar tanıyorsun? Düzenli bir hobin var mı? İlgilendiğin bir alanda tanışabileceğin farklı insanlar var mı? Başta bunlara bakmak gerek.

Hocam ben kararımı verdim şansımı yabancı kızlar ile deneyeceğim.

O keko erkeklerle gezen kızlar da çok düzgün değil zaten. Düzgün kızlar da var.

Bak bu işte işte bu, kardeşim sanırsam sende benim dönemdensin lise çağı veya sonları işte, buralarda düzgün kız yok inan yok. Olsalar bile kapanıklar şu anda da açamazsın yani. O kekolara bakanlarda zaten sen onları istiyorsan bir problem var demektir kardeşim. Biraz sabret o kızlarda hayatın öyle olmadığı gerçeğini fark ettikleri zaman gerçek erkeklere yöneliyorlar :)

Bak bu işte işte bu, kardeşim sanırsam sende benim dönemdensin lise çağı veya sonları işte, buralarda düzgün kız yok inan yok. Olsalar bile kapanıklar şu anda da açamazsın yani. O kekolara bakanlarda zaten sen onları istiyorsan bir problem var demektir kardeşim. Biraz sabret o kızlarda hayatın öyle olmadığı gerçeğini fark ettikleri zaman gerçek erkeklere yöneliyorlar :)

Hocam ben kızım. Şahsen keko erkeklerden nefret ediyorum. Nerelerini beğeniyorlar sanki :)

Yeni konular

Geri
Yukarı