Kopya çekerken yakalandım

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?
Bedel ödemiş olacaksın

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?
Kopya için ayırdığın vakti ders çalışmaya ayırsan net 30 alırdın. Şimdi 0 alacaksın.

Sıradan bir hayat yaşamak istemiyorsan riske girmek zorundasın ben olsam bende kopya çekerdim ama arkadaştan daha dikkatli olurdum.

Duyduğum en saçma cümle lütfen Instagram Reels'e ya da YouTube Shorts'a bir süre ara verin...

9'da kopya çekecek bir şey yok ki. Özellikle 9 matematik ortaokul devamı zaten. Asıl matematiğe 10'da başlayacaksınız.

Sıradan bir hayat yaşamak istemiyorsan riske girmek zorundasın ben olsam bende kopya çekerdim ama arkadaştan daha dikkatli olurdum.
YKS'de de çekersin kopyanı, sadece OBP ile hallolmuyor o iş. Hocamın dediği gibi reels ve TikTok'u bırakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı