Kopya çekme sonrası ne olur?

Ne olacağını görmek lazım hocam, belki dersin hocasının haberi yoktur.

Bilemiyorum sınav sonuçlarının açıklandığı gün öğreneceğiz ama haberinin olduğunu düşünüyorum çünkü ismimi silmeden vermişti kağıtları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptık bir hata sonuçları ne olur acaba
Eğer hocan kötü bir insansa disipline gidersin tutanak yersin
Eğer iyi bir insan ise 5 verir.
Orta halli bir hocan ise K yazar
Ben tarihte kopya çekerken yakalandım disiplinde konuştuk hoca özür beklemiş bende özür dilediğim için tutanağımı yırttı attı.

Eğer hocan kötü bir insansa disipline gidersin tutanak yersin
Eğer iyi bir insan ise 5 verir.
Orta halli bir hocan ise K yazar
Ben tarihte kopya çekerken yakalandım disiplinde konuştuk hoca özür beklemiş bende özür dilediğim için tutanağımı yırttı attı.

İyi bir insan ama 5 de verilmez ki üstüne zaten tüm sınıfça kopya çekmiştik sadece ben yakalandım

K yazar e-Okul'a öyle geçer oda sıfır zaten bir de idarelik olursun bizde geçen sene elemanın biri yakalandı başına bu geldi gene de hocanın insiyafine bağlı.

Hoca tamam söylemem demişti dersin hocasına bunun bir yanlışlık olduğunu söylersem kabul eder mi acaba?

Bir daha yaklaşmam zaten kopyaya.

Hocanın insiyatifine bağlı, büyük ihtimal sınavdan k alırsın.

Anlıyorum çok çalışacağım sağ ol yardımın için.

Hitabeti, karşındaki kişiyi nasıl ikna edeceğini bileceksin.

Kopya çekmeden önce yakalanmayı göze alacaksın, yakalanmayacaksın.

Ben 1 kere Arapça dersinde Suriyeli eleman ile kağıt değiştirince yakalanmıştım. Bütün kağıdı baştan yazıp 90 civarı alıp geçecektim sonra bir yeri unutmuşum hoca kontrol ederken olm bu Suriyeli yazısı diyerek yakalamıştı. Sonrasında ikna etmiştim ama sadece o soruyu saymadı gene 90 almıştım bir şekilde.

Şu an hocan ile konuşup samimi şekilde çözüm önerisi sunman gerekiyor. Karar vermeyi hocana bırakırsan k yazabilir uğraşırsın. Yanında karar vermesini sağla mesela hocam bir daha olmaz isim vermeyeyim ama başka arkadaşlar da kopya çekmişti tarzı söylemler kullan, en azından o soruyu saymayın hocam gibi şeyler söyle ya da düşük puan girmesini fakat k yazmamasını sağla.

Yeni konular

Geri
Yukarı