Korkulu Rüyamız Geliyor

Zotac'da artık bir sıkıntı yok. Hala Sapphire'da da sıkıntı olduğunu sanan arkadaşlar var. Arkadaşlar, 2 markada güvenilir markalar. Zotac, düzeldi. Sapphire, çoktan düzelmişti. Genellemeleri bırakın. Zaten bu kartları alabilecek birisi, çok rahat en pahalı soğutmaya sahip olan kartı da alacaktır.

@BigEvil Katılıyorum hocam. Ayrıca Zotac'ın AMP! ve Sapphire'nin Nitro serileri güzel soğutmaya ve saat değerlerine sahip. Piyasadaki en iyi F/P markası benim gözümde.

Evet acı haberi bugün aldım.
Gelecek başımızın belası.Eki Görüntüle 166945
Allah korusun, evlerden ırak eylesin. :D

Bir çok ucuzcu bunu almaya çalışacak ve yine sitenin bilgili üyeleri bu ucuzculara bu markanın iyi bir marka olmadığını anlatacak.
Yeni seri ve yeni süreç derim ben buna.
Yok be süreç aynı sadece 9 yerine 10 var o kadar. Kalite aynı (berbat: Zotac). Seneye 11 çıksın aynı serüven. Allah korusun. :D

Zotac'da artık bir sıkıntı yok. Hala Sapphire'da da sıkıntı olduğunu sanan arkadaşlar var. Arkadaşlar, 2 markada güvenilir markalar. Zotac, düzeldi. Sapphire, çoktan düzelmişti. Genellemeleri bırakın. Zaten bu kartları alabilecek birisi, çok rahat en pahalı soğutmaya sahip olan kartı da alacaktır.
Yok sapphire konusunda bir şikayetimiz yok elhamdülillah. HD 4830 modelini az kullanmadık. :D Sadecene Türkiye'deki bazı zeki kısım bunu anlayamadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı