Korsan oyun kullanıyor musunuz?

Korsan kullanıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    1.166
Kullanılabilir bence. Çok net hatırlıyorum bundan 2 yıl önce de aynı şeyi diyorduk bize hain gözüyle bakıyordu forum şu an deyince herkes hak veriyor değişik bir popülizm.

Bu hayatta hiçbir şey beleş değildiri iliklerime kadar hissettim 😄 Cities: Skylines indirmiştim adamlar mining yapmışlar. Bir daha tövbe veririm paramı keyfime bakarım

Korsan değil, "Orijinal oyun kullanıyor musun?" diye soracaksın bana. Orijinal olan tek oyunum Among Us. Diğerlerinin alayı korsan. Ve korsan kullanımına karşı değilim. Bir arkadaşımızın dediği gibi emek hırsızlığı olmadığını savunanlara karşıyım, gerçekten bu bir emek hırsızlığı. Ancak bunun araba çalmakla aynı şey olduğunu savunanlar bunlardan daha çok saçmalıyor.

@Cracker18 hocamızın adından bile belli oluyor ankette hangi şıkkı seçtiği :D

Korsan değil, "Orijinal oyun kullanıyor musun?" diye soracaksın bana. Orijinal olan tek oyunum Among Us. Diğerlerinin alayı korsan. Ve korsan kullanımına karşı değilim. Bir arkadaşımızın dediği gibi emek hırsızlığı olmadığını savunanlara karşıyım, gerçekten bu bir emek hırsızlığı. Ancak bunun araba çalmakla aynı şey olduğunu savunanlar bunlardan daha çok saçmalıyor.
Hocam ekonomiye bakın oyun alınacağı yok ondan mecbur

Yeni konular

Geri
Yukarı