Korsan oyun oynamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işin demirbaşları korsandan virüs bulaştırmaz. Önüne çıkan ilk sitedeki yanlış indirme butonuna basan bir acemi ise bilemem. 😁
Oyunu ayrı siteden, updatelerin her birini ayrı en son da yamasını ayrı indirip hatta crackini bile ayrı sitelerden tek seferde sorunsuz indirip, birleştirip stabil oynayanlar var. Youtube'de güya emeğim boşa gitmesin diye de paylaşıyorlar 😀 Zaten ilk defa korsan oyun indiren o bilgisayara en az 2 virüs bulaştırır.

Korsan indirmek yerine gameplay videoları izlerim. Beğenirsem alırım, beğenmezsem de almam. Bu kadar basit bir olay. Korsan indirip bilgisayara virüs sokamam.

Dostum bunun için korsana gerek yok. Demo oynayabilirsiniz veya oynayıp iade edebilirsiniz.

Korsan oyun siteleri paylaşmaya devam ederseniz konu kilitlenecektir.

şahsen mount and blade bannerlord çıktığında çok merak etmiştim 8 yılda ne yaptılar diye, bi baktım ki hiçbir şey yapmamışlar oyunun grafiklerini iyileştirip tekrar satışa çıkarmışlar, pahalı diye alamadım korsan da indirmedim oyun dandik olduğu için ( evet bannerlorda olan sinirimi saçmak için bu örneği verdim ) . Şahsen ben korsan oyunu aşırı nadir oynarım alamıyosam da korsan indirmem bol bol orijinal oyunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı