Kripto parası çalınan adam beni suçluyor

Virüs eğer yayılırsa başın büyük dertte ve şu an bir şey yapamaz ama ileride hapisi boylarsın.
Yok virüs yayılacak bir tür değil

Virüsü kendin mi yazdın?

Yok abi

Bu arada adam mahkemeye vereceğim DEMEMİŞ. KAPINA DAYANACAĞIM demiş.
Yarın silahla gelip sıkarsa şaşırmam. Polise git teslim ol 2 Milyon lira için canınızı yakar adam demedi demeyin.
Polisle kapına dayanacağım yazdı abi

@Recep Baltaş konuyu kapatır mısın abi.
Bence suçlu çocuk ama yinede az bekleyin sigara önerisi isteyen 15 yaşında çocuk olunca kapatılsın dedim ve ban yedim.
Her türlü sen hapisi boylarsın 2 kod yazmayı bilmeyenler burada yazmış ama merak etme emin ol virüs yapmak bile suç ayrıca adamın parasını ceplemek artı bilgi hırsızlığı kurtulman imkansız.
Çocuk 14 yaşında boylaması az zor parayla ilgili adam birşey yapamaz zaten dediği gibi almadıysa ama dediğinizden 4-6 ay arası var gibi geliyor.

Birinci olarak güvenlik işleriyle biraz ilgili olsaydınız bir hafta kadar önce Doenerium'un içinde yazılımcısının bir arka kapı bıraktığını ve Doenerium yüklü herkesin tüm bilgilerini (siz almamış olsanız bile) kendisine gönderdiğini bilirdiniz. Bakınız: Doenerium: When Stealing from Thieves Is Also a Crime

İkinci olarak hukuk bilseydiniz yaptığınızın olası kast olduğunu (kasıtlı suçun bir altı) bilirdiniz. Ek olarak ceza mahkemesinden karar çıkınca adam bu kararı icraya vererek parayı da isteyebilir.

Bence suçlu çocuk ama yine de az bekleyin sigara önerisi isteyen 15 yaşında çocuk olunca kapatılsın dedim ve ban yedim.

Çocuk 14 yaşında boylaması az zor parayla ilgili adam bir şey yapamaz zaten dediği gibi almadıysa ama dediğinizden 4-6 ay arası var gibi geliyor.

Buraya yazmış virüsü attım diye ve ortada başka kimse yok suç ona kaldı ama şimdi boylamaz ileride girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı