Küfürlü şarkı dinlemek günah mı?

Batı, uzaya nasıl çıkarız derken bizim ülkede hala 1500 yıl önceki kurallara bağlı kalmamız.
Siz niye rahatsız oluyorsunuz bu tür din ile ilgili sorulara. İnsan dinine bağlı olunca aptal ya da mağara adamı olmuyor. Yıllardır dini, gericilik adı altında empoze ettiler, hala da ediyorlar insanlara. Siz de Batı'yı ateist, medeni vs. olarak gösterip insanlara dinini yaşatmıyorsunuz.
Size şunu soruyorum. Neden insanların dinine karışıyorsunuz?

La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim. Arabistan'da böyle sorular yok mübarek. Vallahi karışmayacağım böyle konulara.​

Doğru, Arabistan'da hala kadınların araba sürüp süremeyeceği, sinemaya gidip gidemeyeceği, oy verip veremeyeceği gibi konular tartışılıyor hala.

Batı da hala göğsüne haç çiziyor. Hala Papa diye bir şey var.

Ciddi miyiz, yoksa işi mizaha mı döküyoruz? Ciddi iseniz kaynak paylaşabilir misin? Değilse gülmeye devam edeceğim çünkü.
Araştır bul. İşiniz gücünüz hazıra konmak. Bugün uzaya bile gidemiyoruz. Borsa düşüyor. 86 kilo olmuşum. Afrika'daki cocuklar aç ve buzullar eriyor. Hepsi senin gibi insanlar yüzünden.

Araştır bul. İşiniz gücünüz hazıra konmak. Bugün uzaya bile gidemiyoruz. Borsa düşüyor. 86 kilo olmuşum. Afrika'daki cocuklar aç ve buzullar eriyor. Hepsi senin gibi insanlar yüzünden.
Ben söylediğine inanmıyorum ki araştırayım. Bence öyle bir şey yok. Müzik dinlemek günah de, eyvallah. Ama kulağa kızgın demir sokmalar falan, orası saçma geliyor. Güzelim cehennemde kazanda yanmak varken böyle fantezilere gerek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı