Kuşum Vefat Etti

Geçmiş olsun benimde 2 kuşum ölmüştü ben baya halsizleşmiştim kuşlarım ölünce.

Dostum bende üç tane kuş besledim üçü de öldü maalesef.Bende aynı şekilde hissettim.Gerçekten zor bir şey çünkü insanın bir dostu gibi oluyor eğer size bağlanırsa.Bu nedenle ailemin ve kendimin daha çok üzülmemesi adına hayvan beslememeye karar verdim.Çünkü ben okul ailem iş maalesef pek şu an ilgi alanımız olmuyor önceden bakma şansımız vardı.Başın sağ olsun diyelim bir de şöyle düşün,artık rahat uçabiliyor istediğini yapabiliyor öbür dünyada.Bu şekilde biraz rahatlıyabilyorum.Tekrardan başın sağ olsun 😢

Geçmiş olsun ve baş sağlığı dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten bana çok yardımcı oldunuz. Teşekkürler.

Benim de çapkın adında bir kuşum var. Yaklaşık 20 25 kelime biliyor. Kapağı açtığım gibi daha kanatlarını açmadan benim elime gelip benimle konuşur. Canım benim , sevgilim , birtanem , aşkım , babacık, cici kuş , git başımdan, git , koş koş koş vs...O ölürse yıkılırım. Kendime gelemem.
Başınız sağolsun. Allah bir daha aynı acıyı yaşatmaması dileğiyle uzun süre yaşayan bir kuş türü almanızı öneririm. Aksi taktirde aynı acıyı 3-5 yıl içinde tekrar yaşarsınız.
Bu arada bilen arkadaşlar söylediğim kelime miktarı çok mu acaba ? Cidden fazla kelime biliyor kuşum. Ağzımdan çıkan kelimeyi ezberliyor kerata 😅.
Bildiklerini unutup yeni kelimeler ezberliyor arada da.

Renkleri özel değilse 100 liradan fazla olacağını sanmıyorum ama benim ücretsiz aldığımı belirtmem lazım tabi.

Benim de çapkın adında bir kuşum var. Yaklaşık 20 25 kelime biliyor. Kapağı açtığım gibi daha kanatlarını açmadan benim elime gelip benimle konuşur. Canım benim , sevgilim , birtanem , aşkım , babacık, cici kuş , git başımdan, git , koş koş koş vs...O ölürse yıkılırım. Kendime gelemem.
Başınız sağolsun. Allah bir daha aynı acıyı yaşatmaması dileğiyle uzun süre yaşayan bir kuş türü almanızı öneririm. Aksi taktirde aynı acıyı 3-5 yıl içinde tekrar yaşarsınız.
Bu arada bilen arkadaşlar söylediğim kelime miktarı çok mu acaba ? Cidden fazla kelime biliyor kuşum. Ağzımdan çıkan kelimeyi ezberliyor kerata [emoji28].
Bildiklerini unutup yeni kelimeler ezberliyor arada da.
Çok değil, benim beslediğim kuşum da hemen hemen kadar kelime biliyordu. Ama dediğin gibi sık söylenilmezse unutabiliyor hayvancağızlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı