Kuşum Vefat Etti

Çok geçmiş olsun, evcil hayvan kaybetmenin acısını bilen bilir, canından bir can eksiliyor. Çok üzücü, ben de toplam 4 muhabbet kuşu besledim. Çok özenirdim, her gün ilgilenirdim, ama maalesef 4 güzel can da bu Dünya'dan göç etti. Ben de kendimi çok suçlamıştım. Birkaç ay, yeme-içme, uyku düzenim bozuldu. Şuan düzelsem de acısı hâla dün gibi içimde. Sonradan, insanın evcil hayvanlarıyla yaşadığı anıları bile hatırlaması bile çok güzel bir duygu. Kendinizi suçluyorsanız, beraber geçirdiğiniz güzel anıları aklınıza getirin. Şuan bunu yazarken bile gözümden yaş akmaya başladı, umarım hiç kimse, sevdiği insanları ya da evcil arkadaşını kaybetmez.

Çok geçmiş olsun, evcil hayvan kaybetmenin acısını bilen bilir, canından bir can eksiliyor. Çok üzücü, ben de toplam 4 muhabbet kuşu besledim. Çok özenirdim, her gün ilgilenirdim, ama maalesef 4 güzel can da bu Dünya'dan göç etti. Ben de kendimi çok suçlamıştım. Birkaç ay, yeme-içme, uyku düzenim bozuldu. Şuan düzelsem de acısı hâla dün gibi içimde. Sonradan, insanın evcil hayvanlarıyla yaşadığı anıları bile hatırlaması bile çok güzel bir duygu. Kendinizi suçluyorsanız, beraber geçirdiğiniz güzel anıları aklınıza getirin. Şuan bunu yazarken bile gözümden yaş akmaya başladı, umarım hiç kimse, sevdiği insanları ya da evcil arkadaşını kaybetmez.

Umarım...

Veletken ilk kuşumu kaybetmiştim(Öldü, soba borusundaki tele kanadı takışmış) yaklaşık 1 hafta aklıma geldikçe ağlamıştım. Sonrasında babam 2 kuş almıştı birisini bilgisizlik yüzünden katlettik diğeri de yalnızlık sendromuna girip kendini öldürdü.

10 yıl ben de muhabbet kuşla vakit geçirdim. Birbirine bağlılık oluyor aile bireyi gibi. Ailecek üzülmüştük ölünce. Tabi insan bir süre sonra unutsa da yine de ilk zamanlar zor oluyor. Siz de ilk zamanlar bir boşluk yaşarsınız sonra unutursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı