Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

Hocam direkt Hepsiburada üzerinden iade mi başlatayım yoksa satıcıyla iletişime mi geçeyim ne yapmalıyım?

Hocam ürünün ölü pikselini fotoğraflayın. Çalıştığına dair bir video çekin ne olur ne olmaz. İade işlemini Hepsiburada üzerinden başlatın. Çektiğiniz fotoğrafı kanıt olarak yükleyin. Umarım iade olur hocam olmazsa tüketici hakem heyetine şikayet edin.

Hocam ürünün ölü pikselini fotoğraflayın. Çalıştığına dair bir video çekin ne olur ne olmaz. İade işlemini Hepsiburada üzerinden başlatın. Çektiğiniz fotoğrafı kanıt olarak yükleyin. Umarım iade olur hocam olmazsa tüketici hakem heyetine şikayet edin.
Hocam dediklerinizden yola çıkarak şunları yapacağım anladığım kadarıyla. Ölü pikseli fotoğraflayıp kanıt olarak yükleyeceğim, ürünü yollamadan önce nasılsa video çekip elimde tutayım, direkt hepsiburada üzerinden iade başlatayım. Peki kutuyu hazırlarken tüm her şeyi mi koyayım yoksa fatura vs bende kalsın mı kanıt olarak. Birde gönderdikten sonra iade reddetme ihtimaller yüksek mi? Kaç güne sonuçlanır birde?

Hocam dediklerinizden yola çıkarak şunları yapacağım anladığım kadarıyla. Ölü pikseli fotoğraflayıp kanıt olarak yükleyeceğim, ürünü yollamadan önce nasılsa video çekip elimde tutayım, direkt Hepsiburada üzerinden iade başlatayım. Peki kutuyu hazırlarken tüm her şeyi mi koyayım yoksa fatura vs bende kalsın mı kanıt olarak. Bir de gönderdikten sonra iade reddetme ihtimaller yüksek mi? Kaç güne sonuçlanır bir de?

Dediklerimi doğru anlamışsın hocam. Fatura dahil her şeyi eksiksiz koy. İade durumu satıcının insafına kalmış. Kargo süreci 2 gün sürdü. Satıcının eline ulaştığı gün iade mi almıştım ben. Sizi bilemem.

Dediklerimi doğru anlamışsın hocam. Fatura dahil her şeyi eksiksiz koy. İade durumu satıcının insafına kalmış. Kargo süreci 2 gün sürdü. Satıcının eline ulaştığı gün iade mi almıştım ben. Sizi bilemem.
Hocam peki satıcı kabul etmezse nasıl bir süreç olacak? Gerçekten günümü mahvetti. O kadar para verip aldığım ürünün böyle olması.

Hocam birde Windows yüklü mü yollayayım? Freedos a çevirmek çok uğraştırır.

Hocam peki satıcı kabul etmezse nasıl bir süreç olacak? Gerçekten günümü mahvetti. O kadar para verip aldığım ürünün böyle olması.

Hocam bir de Windows yüklü mü yollayayım? FreeDOS'a çevirmek çok uğraştırır.

Hocam satıcı ürünü almazsa tüketici hakem heyetine gideceksin kesin kazanırsın ama uzun sürer. Olduğu gibi gönderebilirsin.

Hocam dediklerinizden yola çıkarak şunları yapacağım anladığım kadarıyla. Ölü pikseli fotoğraflayıp kanıt olarak yükleyeceğim, ürünü yollamadan önce nasılsa video çekip elimde tutayım, direkt hepsiburada üzerinden iade başlatayım. Peki kutuyu hazırlarken tüm her şeyi mi koyayım yoksa fatura vs bende kalsın mı kanıt olarak. Birde gönderdikten sonra iade reddetme ihtimaller yüksek mi? Kaç güne sonuçlanır birde?
Faturanın fotoğrafını çekmeyi unutmayın hocam. Satıcıya her fırsatta cayma hakkını kullanmak istediğinizi belirtin.

Faturanın fotoğrafını çekmeyi unutmayın hocam. Satıcıya her fırsatta cayma hakkını kullanmak istediğinizi belirtin.
Hocam satıcıya değişim için yazdığımda beni lenovo ya yönlendirmeye çalıştı. İade için yazdığımda daha cevap vermedi. Cevabını beklemeden şu an iade talebi oluşturmayı düşünüyorum. Ölü piksel olduğunu belirtiyim mi yoksa direkt iade hakkım deyip geçeyim mi?

Hocam satıcıya değişim için yazdığımda beni Lenovo'ya yönlendirmeye çalıştı. İade için yazdığımda daha cevap vermedi. Cevabını beklemeden şu an iade talebi oluşturmayı düşünüyorum. Ölü piksel olduğunu belirtiyim mi yoksa direkt iade hakkım deyip geçeyim mi?

Ölü pikseli belirt hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_20230411_185448.jpg
    IMG_20230411_185448.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 74
Hocam şu an fark ettim ışık sızması da var sanki.

Hocam fazla panellerden anlamıyorum ama ışık sızması var. Bu ürün bende vardı ekranı çok az ışık sızması yapıyordu. Ürünü çok sevmiştim ama fan problemi yüzünden iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı