Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

Yok hocam direkt “memnuniyetsizlikten” kaynakli iade etmeye tiklayin uygulamada. Aciklamaya da yazarsiniz bir seyler. Sonra size ettik/etmedik derler. Etmezlerse geri yollarlar @maksakl

Kutusunu acmadim diye bir yazisini goremedim arkadasin?

Hocam konuyu biraz hortlatıyorum ama cihazımı iade edeceğim Windows'u silmem lazım mı?

Geçmiş olsun, silmeseniz de satıcı her türlü ürünü servise gönderiyor tekrar satış için hazırlanıyor.

İade kaç günde gerçekleşir hocam.

İade kaç günde gerçekleşir hocam.
Satıcının, ürünü art niyetli kullanılıp kullanılmadığını kontrol etme hakkı var hocam. Yani isterse servise yollar servis kontrol eder yeniden satılır der öyle iadeyi kabul eder, isterse direk kabul edip servise gönderir.

Ben cumartesi göndermiştim pazartesi sabah kabul edilmişti, salı lara yatmıştı hocam

Satıcının, ürünü art niyetli kullanılıp kullanılmadığını kontrol etme hakkı var hocam. Yani isterse servise yollar servis kontrol eder yeniden satılır der öyle iadeyi kabul eder, isterse direk kabul edip servise gönderir.

Ben cumartesi göndermiştim pazartesi sabah kabul edilmişti, salılara yatmıştı hocam.

Benim ürünü bugün kapıdan alacaklar inşallah uğraşmam.

Arkadaşlar merhaba. Hespiburada'dan laptop aldım FreeDOS olarak ve içine isletim sistemi kurdum. 2 -3 gündür bende ama şimdi iade etmek istiyorum. 14 günlük cayma hakkımi kullanarak iade edebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba. Hespiburada'dan laptop aldım FreeDOS olarak ve içine isletim sistemi kurdum. 2 -3 gündür bende ama şimdi iade etmek istiyorum. 14 günlük cayma hakkımi kullanarak iade edebilir miyim?

Merhaba hocam sonuç ne oldu durumlarımız ayni benim de 3 günüm kaldı.

Hocam benim satıcı iade aldı cihazı FreeDOS olarak gönderin.
sagol hocam bende iade edecem

Hocam hepsiburadan'dan Hepsiburada saticili aldim. Cihazim ASUS ROG STRIX Hepsiburada ile iletisime geçtim ve bana dedikleri 14 gunluk cayma hakki icin urunde bir sorun olmasi gerekiyormus ve sorun icin ASUS'tan servis raporu gerekiyormus yoksa kurulumunu yaptığım icin iadesi gerceklesmiyormus. Sabah sabah kafam allak bullak oldu siz nasıl ve ne yaptiniz hocam lutfen yardimci olun. Siz iade ederken bir kosul veya cihazinizda hata mi vardi yoksa cayma hakkindan urunu begenmedim diyerek mi caydiniz.

Dün bu konu hakkında aldığım bilgi buydu.

Dosya Ekleri

• IMG_0730.jpeg
    IMG_0730.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:

Geri
Yukarı