Kuzenime aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bazılarının da dediği gibi sadece hoşlanıyorum. Aşık olmak falan yok içinde. En azından derdimi anlatacak bir kız kuzenim oldu. Çirkin düşüncelerim için özür dilerim. Hepinize teşekkürler.
Özür dilemeni gerektirecek bir durum yok. Başkalarının karşıt görüşleri senin davranışını kusurlu yapmaz. Yanlış yolda olmadığını destekliyorum. Eninde sonunda kararı sen vereceksin ve iki seçimden hangisini seçersen seç yanlış bir şey yapmış olmayacaksın. Bu konuda kararını tamamen duygularına ve gelecek planlarına göre ver.

@89666 çirkin düşünce derken bana ilgi gösteren bir kıza aşık olduğumu sanmam. Sevgili falan da olmayı düşünmüyorum. Yakın bir kız arkadaşım var artık.

Söyleyemem. Şartlar çok kötü şu an. Artmamasını ummaktan başka çarem yok. Yakında derslerim başlayacak zaten. Daha hızlı unuturum.
İçin nasıl rahat edecekse öyle yap. Yaptıktan sonra içinde durup dert olmayacak kararlara yönel. Sevmek mecburiyetinde de değilsin sevmemek mecburiyetinde de değilsin. Sevdiğini söylemek mecburiyetinde de değilsin söylememek mecburiyetinde de değilsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı