Kuzenime aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam eğer ciddi bir boyutta düşünüyorsanız çocuğunuzun hasta doğma ihtimali yüksek.
Yüksek ancak daha 11. Sınıfa gidiyor zaten kuzeni, arkadaşın da hisleri 2-3 seneye geçer diye düşünüyorum.
Onun dışında, diyelim cidden evlendiler. Doktora gidip test yaparlar. Çocuklarının hasta doğma ihtimalini öğrenirler. Ona göre aksiyon alırlar.

Başka aşık olacak birini bulamadı mı? Kuzenini buldun yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum. En başta belirttim zaten biyolojik açıdan pek mantıklı olmadığını.
Senden yaşça büyük biri olarak birkaç tavsiyede bulunabilirim ancak. Her ihtimali düşün. İşin içine aile faktörü giriyor. Böyle bir duruma yüzde yüz karşılar ise yol yakınken vazgeç. Yok eğer ailesel açıdan oluru varsa bu kez hislerin karşılıklı mı bundan emin ol. Karşılıklı değilse yine üzüleceksin. Ama eğer karşılık var ise ve aile faktörü de önünüze engel olmayacaksa su akar yolunu bulur. Ne olacağını zaman gösterir size. Demem o ki imkansız değil.

Senden yaşça büyük biri olarak birkaç tavsiyede bulunabilirim ancak. Her ihtimali düşün. İşin içine aile faktörü giriyor. Böyle bir duruma yüzde yüz karşılar ise yol yakınken vazgeç. Yok eğer ailesel açıdan oluru varsa bu kez hislerin karşılıklı mı bundan emin ol. Karşılıklı değilse yine üzüleceksin. Ama eğer karşılık var ise ve aile faktörü de önünüze engel olmayacaksa su akar yolunu bulur. Ne olacağını zaman gösterir size. Demem o ki imkansız değil.

Hislerimi kimseye söylemedim. 5 sene önce halamın çocuğuyla diğer halamın kızı evlendi. Geçen hafta boşandılar. Aile izin de verebilir, vermeyedebilir.

Dediğiniz gibi su akar yolunu bulur. En iyisi beklemek.
Başka aşık olacak birini bulamadı mı? Kuzenini buldun yani.

Kızlarla konuşan bir tip değilimdir. Öyle görür görmez aşık olmadım zaten. 3-4 gün beraber geçirdik. Bana çok ilgi gösterdi. Hislerim ondan sonra belirginleşmeye başladı. Başta hoşlanıyordum sonradan aşık olduğumu fark ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı