L5Pi Türkiye'de ilk kez satışta!

Bunu @Radeon RX 5500M hocama soralım o daha iyi bilir.
13500 bir de bu model var iyi olarak;

Intel ve Ryzen işlemcili versiyonları arasında ne tür bi fark var?
5800h ile 11800h arasında çok bir fark yok İntel oyunlarda biraz daha iyi amd çoklu çekirdekte iyi.
Youtube da karşılaştırma videoları var oradan bakabilirsin.
Ek olarak Intel versiyonunda Thunderbolt desteği mevcut. Kasa 150 gram civarı daha hafif ve 230W slim adaptör ile geliyor.

Bunu @Radeon RX 5500M hocama soralım o daha iyi bilir.
13500 bir de bu model var iyi olarak;

Stoğu bitti bu sabah maalesef. Ne kadar üzüldüm bilemezsiniz. Stoğa gelecekse ve aynı fiyattan gelecekse beklemeye razıyım fakat hiç belli değil.

Stoğu bitti bu sabah maalesef. Ne kadar üzüldüm bilemezsiniz. Stoğa gelecekse ve aynı fiyattan gelecekse beklemeye razıyım fakat hiç belli değil.
Stoğu görmemişim hocam bütçeyi 400tl arttırabilirsen 512gb olan modeli alabilirsin sonrasında black friday indirimlerinde de para biriktirip ssd alırsın olmadı.

İtopya arayıp sor belki cevap verirler.

Stoğu görmemişim hocam bütçeyi 400tl arttırabilirsen 512gb olan modeli alabilirsin sonrasında black friday indirimlerinde de para biriktirip ssd alırsın olmadı.

İtopya arayıp sor belki cevap verirler.
linki var mıdır?
itopyayı aradım fakat stoklarla ilgili bilgi veremediklerini söylediler.

@Alchemisty Bu özelliğe sahip olan başka bir dizüstü önerisi yapmam, yapamam da çünkü piyasada yok ama şu da bir gerçek ki o ürünün Türkiye'ye girdiği fiyat ile bir üst modeli olan 82JQ0063TX (RTX 3070, 32 GB RAM, 1 TB SSD) ile aynı fiyat. Bu yüzden alınmaz diyorum çünkü normalde en fazla 15 - 15.500 bin TL'ye gelmesi gereken bu modeli bize 20 bin TL'den getirtip üç beş günlük bir indirimle 16.500 bin TL'ye satmaları, benim gözümde dolandırıcılıktır. Neden mi? Çünkü o fiyatı hak etmiyor, olması gereken fiyatı 16 bin TL, en üst fiyat da 16 bin 500 TL zaten. O da hani ekran paneli iyi, piyasadaki dizüstülerin ekran kartlarından 30 Watt daha performanslı diye, kalan her şey diğer markalarla aynı zaten işlemcisi, belleği, depolama kapasitesi vs. Yani ülkedeki dolar kuru da belli, insanlar iyi bir şey almak istiyor ve 15 bin TL'de az para değil ki. Bunu bile bile bu fiyattan çıkarmaları sizce doğru mu peki? Bence değil, yine Türk'ü Türk kazıklıyor durum bu.

Keşke milletin tek derdi 82JQ0063TX'i 20 bine alıp RAM'lerinin performansının normalden daha az olduğu için yakınmaları olsaymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı