League of Legends küfürden ban yeniliyor mu?

tonbaligi

Hectopat
Yer
Mersin
League of Legends'de raporlama sistemi nasıl işliyor? Neyin, ne kadar cezası var? Söyleyebilir misiniz? Küfürden ban yeniliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends'de raporlama sistemi nasıl işliyor? Neyin, ne kadar cezası var? Söyleyebilir misiniz? Küfürden ban yeniliyor mu?

Hocam küfürden hiç ban yemedim TR serverında küfürsüzde maç geçmiyor adam suport ama yasuo alıyor böylelerine sövmek gerek başka laftan anlamıyorlar hiç de ban yemedim ama westteyken de hiç küfretmedim çünkü gerek yok adamlar oyununu oynuyor sadece yemezsiniz yani.
Çok bir bilgim yok fakat sosyal medyada 'Riot ekibini kabile ateşinde yakayım' cümlesinden ban yiyen birisini görmüştüm, dikkatli olmak lazım. :D.

Hocam Riot ırlara söverse tabii ban yer bende e posta atıp riotırların annesine sövsem bende ban yerim.
B.

3 Kişi report atarsa anında bile yersin çok katı küfür konusunda affetmiyor.

Ben hiç görmedim Riot ırlar sadece AFK'dan verdiklerini gördüm tabii Riot'un kendi sitesini gidip bilet atarsan o farklı onla da sadece manyaklar uğraşır Riot bu konuda çalışmıyor Riot'u bu konuda sevmiyorum.

Ben hiç yemedim ama arkadaşım yemişti. Sanırım biraz da şansına raporlamazlarsa veya unuturlarsa vs. yemeyebilirsin.

Geri
Yukarı