Letgo üzerinden dolandırıldım

AYYILDIZ TİM

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
PÖH
Arkadaşlar dediğim gibi dolandırıldım.
Olay şöyle gerçekleşti:
22.01.2021 pazartesi günü.
Letgo üzerinden RX460 2 GB modelini gördüm fiyatı ise 450 TL idi. Satıcının konumu Aksaray'da gözüküyordu ben Niğde'deyim 1 saatlik yol dedim yakın dedim. Telefon ile görüştük anlaştık.
Velhasılkelam, satıcıya kargoya ver ben havale yapacağım dedim, o da tamam dedi ve yurtiçi kargoda fotoğrafı attı ve bende havale gönderdim. Eve gidince kargo takip numarasına baktım çıkış birimi Muğla yazıyor. Biraz işkillendim mesaj yazdım bakmadı.
Pazartesi günü kargomu almaya gittim.
Elime kargoyu alınca hissettim dolandırıldığımı. İçerisinden kullanılmış kağıt bardak çıktı. Onu görünce gözlerim doldu, ağlamaya başladım. Herkes bana bakıyor falan.

Uzun lafın kısası arkadaşlar, ben öğrenciyim ailemin maddi durumu yok. Babam kalender asgari ücretle geçinmeye çalışıyoruz. Kendi yağımızda kavruluyoruz. Ne halde biriktirdim ben 450 TL'yi. Garibandan ne istedin nasıl bir millet olmuşuz. Ben meslek olarak jandarma komando uzman çavuş olmak istiyorum. Milletimizi devletimizi hainlerden korumak için canımı feda etmeye hazırım diyorum. Ben bunlar gibi haysiyetsiz, karaktersiz insan olmayanlar için mi kelle koltukta şehit olmak için gideyim? 😔
Velhasılkelâm; uzattım kusura bakmayın büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum.

Son olarak;
Kimseye bu dünyada güvenmeyin!
Ağlayanın Mali gülene yar olmaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210127-205708.png
    Screenshot_20210127-205708.png
    539,5 KB · Görüntüleme: 344
  • Screenshot_20210127-204215.png
    Screenshot_20210127-204215.png
    507,6 KB · Görüntüleme: 323

Geri
Yukarı