LGBT amacına ulaşabilecek mi?

• Konuyu başlatan Mky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolaylıkla çıkartabilir. Özellikle bu yürüyüşlerin asıl amacı manipülasyon zaten.

Yürüyüşün amacı protesto. İnsan gibi, dışlanmadan yaşamak istedikleri için yürüyüş yapıyorlar. Haklarını arıyorlar yani.

Sizce amaçlarına ulaşacaklar mı? Destekleyenler yazsın ben desteklemiyorum da saygı da duymuyorum. Eleştiriye açığım, gelin tartışalım arkadaşlar.

Kanka kim ne istiyorsa yapabilir fakat bu durumu normalleştirmeye çalışıyorlar ister bir dine inan ister inanma yine de normal bir şey değil bu bence. Mesela pride month diyorlar benim Haziran'ım ne ara pride month oldu.

İnşallah dışlanmaya devam ederler o zaman.
Biri de seni bir gün farklılığın yüzünden dışlarsa kimseye varıp da teselli arama. Yaradılıştan gelen farklar yüzünden kimse dışlanmayı hak etmez.

LGBT yürüyüşleri terörizmden başka bir şey değil. İsteyen istediğini yaşayabilir. Her türlü inanç ve yönelime saygı duyarım. Ama LGBT yürüyüşü adı altında halkı rahatsız edersen, kamuya ciddi zararlarda bulunursan kusura bakma kardeşim. Günün sonu hapishanede biter bu kadar basit.
Siz şimdi gezi olaylarına da terör diyorsunuzdur.

Biri de seni bir gün farklılığın yüzünden dışlarsa kimseye varıp da teselli arama. Yaradılıştan gelen farklar yüzünden kimse dışlanmayı hak etmez.
Ben kendimi acındırmıyorum merak etme 😀 Ayrıca bu farklılık falan değildir, istersen "normal" bir insan da olabilirsin. Bu zihinsel engelli LGBTliler olduğu sürece TikTok'ta para isteyenler artacak.

Bir şeyin orijinalini bozarsan hiç iyi şeyler olmaz bir de bu bir insansa vay haline. Bunun üzerine ciddi düşünürseniz derin düşünürseniz insanlığa zararı var her açıdan bütün aile bağlarının yok olması,insanlığı bölmek,ülkenin askeri gücünün zayıflaması, Çeşitli hastalıkların türemesi.

LGBT dünyanın belirli yerlerinde amacına ulaşmış durumda. En basit örnek olarak birinin herhangi bir dine veya ırka saldırısı ifade özgürlüğü sayılırken, LGBTQ aleyhine konuşamadığınız ülkeler var. Dünyada olduğu gibi bizim ülkede de amaç bu olsa gerek. Bu işi meşrulaştırmak, yasalaştırarak koruma altına almak isteniyor ama bu bizde amacına ulaşamaz. Sebebi çok uzun şuan çok üşendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı