LGBT hakları Türkiye tarafından desteklenmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her şeye olumlu olarak yaklaşırım gerçekten saygı duyuyorum ama olmaması gereken bir konu yaratılış sebebi farklı cinsleri sevmek ve cinsel ilişkisini farklı cınslerle yapılması gerekiyor bana mide bulandırıcı geliyor kim nederse desin saygı duyarım onlarda benim fikrime saygı duysunlar.

Her birey kendinden sorumludur, özgürlüğü de kısıtlanmamalı. İnsana yönelimi, görünüşü veya cinsiyeti için değil insan olduğu için saygı duymak gerekir. Lakin geçtiğimiz dönemlerde; ortalıkta cıbıldak cıbıldak dolanıp, argolu bir şekilde ben şöyleyim ben böyleyim diye bağırıp, sözde özel hayatları için saygı duyulmasını isteyip, şahsen duymak ve cıbıldaklığını görmek istemediğim şekilde gözüme sokan bireylere saygım yok. Homo arkadaşlarım da var bu arada, severim kendilerini.

Kişiye bırakılmalı destek veya desteklememe ya da görüş belirtme sosyal bir devlet için gereksizdir ve sadece ihtilaflara yol açar sonuçta mükemmel yönetim biçimi için kişiden çok topluluklara saygı yer alır bu olay sevgi ya da korkudan öte sorun teşkil etmemesine dair atılması gerekilen bir adımdır. Bundan dolayı böyle unsurlar kişi veya sivil toplum örgütü bazlı olabilir. Diğer sivil toplum örgütleri içinde yer alıp normal haklarıyla ekstra bir şey istemeden gayet mümkün olabilir şahsen kişi propagandasını yapmıyorsa beni bağlamaz lakin bazıları biyolojik olarak sorulan cinsiyet sorusunda bile benim çocuğum cinsiyetini kendi seçecek, diyor. Herhalde reenkarne olacak.

Devlet bir şey seçmemeli. Devlet, halkına özgürlük vermeli. Özgür halk da kimseye zarar vermeden özgürlükleri doğrultusunda istediğini yapabilmelidir.

Bkz: ABD ve Avrupa ülkeleri.
Türkiye ve özgürlük? Bir ara sosyal medyayı yasaklamaya çalışıyorlardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı