LGBT amacına ulaşabilecek mi?

• Konuyu başlatan Mky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGBT dünyanın belirli yerlerinde amacına ulaşmış durumda. En basit örnek olarak birinin herhangi bir dine veya ırka saldırısı ifade özgürlüğü sayılırken, LGBTQ aleyhine konuşamadığınız ülkeler var. Dünyada olduğu gibi bizim ülkede de amaç bu olsa gerek. Bu işi meşrulaştırmak, yasalaştırarak koruma altına almak isteniyor ama bu bizde amacına ulaşamaz. Sebebi çok uzun şuan çok üşendim.
hangi ülkeler bu dedikleriniz?

Normal bir insan olsalar dışlanmazlar zaten.

AKP'li kesim muhalif olan kesimi dışlıyor. Muhalif olan kesim normal değil mi şimdi?

Ben kendimi acındırmıyorum merak etme 😀 Ayrıca bu farklılık falan değildir, istersen "normal" bir insan da olabilirsin. Bu zihinsel engelli LGBTliler olduğu sürece TikTok'ta para isteyenler artacak.

Bilimle bu kadar ters düşme bari.

AKP'li kesim muhalif olan kesimi dışlıyor. Muhalif olan kesim normal değil mi şimdi?

Bilimle bu kadar ters düşme bari.
Dostum biri siyaset biri ise yaratılışını kabul etmeme bence çok ayrı konular . Siyaset bir görüş üzerine ama diğeri kendini kabul edememe yani zavallılık da diyebilirim.

Arjantin, Belçika, Birleşik Krallık, Brezilya, Danimarka, Fransa, Kanada, İspanya, İsveç, İzlanda, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Güney Afrika, Uruguay ve Yeni Zelanda.

Dostum biri siyaset biri ise yaratılışını kabul etmeme bence çok ayrı konular. Siyaset bir görüş üzerine ama diğeri kendini kabul edememe yani zavallılık da diyebilirim.

Kendini kabul edememekle alakası yok, bilimden bu kadar bir haber olmayın artık. Eş cinsellik gayet normal bir şey. Elbette eş cinsel gibi davranan ama heteroseksüel olan insanlar var ama doğuştan öyle olanlarda var.

Eş cinsellik genetik mi? - Evrim Ağacı

Eş Cinsellik Nedir? - Evrim Ağacı

İnternetin içine eden günümüz sorunlarından. LGBT'ye saygı duymam, olabildiğince linçlemeye çalışırım. Sadece 2 cinsiyetin olduğu günlere geri dönmek istiyorum.

Desteklemiyorum, saygı duymuyorum. Ne yapıyorlarsa yapsınlar.

Yani insan olarak geliyoruz dünyaya LGBT'ciler cinsiyet değiştiriyorsa bizde insanlıktan hayvanlığa geçelim, kedi olalım köpek olalım.
Ona da furry olmak deniyor ve LGBT ile temelde aynı şey.

Herkes istediğini yaşasın umurumda değil ki herkesinde böyle olmalı, saygı duyuyorum. Erkek erkeğe bir şeyler yaşadıkları ( ya da kız kıza) zaman bana bir artısı veya eksisi olmuyor, eş cinseller beni de eş cinsel yapmıyor. Ama şuna karşıyım sürekli gözümüze sokup. Biz LGBT liyiz bize saygı duyucaksınız! Vb eylemleri sürekli gözümüze sokmaları sinir bozucu oluyor. Tamam lgbtlisin anladım ama sürekli dile getirmene gerek yok değil mi? (konudan biraz sapmışım pardon.)

Sizce amaçlarına ulaşacaklar mı? Destekleyenler yazsın ben desteklemiyorum da saygı da duymuyorum. Eleştiriye açığım, gelin tartışalım arkadaşlar.

Hocam desteklememek ve saygı duymamak tamamen senin fikrin. Amaçları nedir sizce?

Herkes istediğini yaşasın umurumda değil ki herkesinde böyle olmalı, saygı duyuyorum. Erkek erkeğe bir şeyler yaşadıkları ( ya da kız kıza) zaman bana bir artısı veya eksisi olmuyor, eş cinseller beni de eş cinsel yapmıyor. Ama şuna karşıyım sürekli gözümüze sokup. Biz LGBT liyiz bize saygı duyucaksınız! Vb eylemleri sürekli gözümüze sokmaları sinir bozucu oluyor. Tamam lgbtlisin anladım ama sürekli dile getirmene gerek yok değil mi? (konudan biraz sapmışım pardon.)

Hocam desteklememek ve saygı duymamak tamamen senin fikrin. Amaçları nedir sizce?

İnsanlara eşcinselliği kabul ettirmek ve saygı duymalarına zorlamak olabilir mi?

Arjantin, Belçika, Birleşik Krallık, Brezilya, Danimarka, Fransa, Kanada, İspanya, İsveç, İzlanda, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Güney Afrika, Uruguay ve Yeni Zelanda

Öyle bir zaman yok. Eş cinsellik hep vardı 😀

Hayvanlarda hep vardı. Ama biz hayvan değiliz. Biz yaratılırken 2 cinsiyet vardı ve sonradan bozuldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı