LGBT amacına ulaşabilecek mi?

• Konuyu başlatan Mky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takıldığın şey bu mu cidden 😃 ilkokul öğrencisine sorsak benim anlattığım şeyi anlardı.
Liseye yeni geçen biri olarak ilkokul zaten sana o kadar uzak değil, sana tavsiyem bu konuları konuşmak için biraz daha büyümeyi bekle ileride bu mesajlarını görüp güleceksin çünkü.

Hızla artan nüfus yüzünden gezegen ölüyor ve yetersiz geliyor. Üremenin azaltılması zaten şart. Bahane bu olmamalı.

Suriyelilerin suçu hepsi. Adamlar canı sıkılınca çocuk yapıyor. Güzel ülkemi ellemeyin.

Liseye yeni geçen biri olarak ilkokul zaten sana o kadar uzak değil, sana tavsiyem bu konuları konuşmak için biraz daha büyümeyi bekle ileride bu mesajlarını görüp güleceksin çünkü.

Konuyu çarptırması bence gereksiz. Konumuz yazım hatası değil.

Suriyelilerin suçu hepsi. Adamlar canı sıkılınca çocuk yapıyor. Güzel ülkemi ellemeyin.

Güzel ülkenin Doğu bölgesinin ne kadar hızlı ürediğini bilmiyorsun herhalde. Kaldı ki Hindistan gibi fakir ülkelerde inanılmaz hızlı ürüyor.

Bence anlaşma yapalım. Siz saygı duyun biz de duyalım. Artık bana yazma 3 saat ekran sürem oldu @495477 Konuşmayı çok isterdim ama işlerim var. 3 kişiye karşı konuşuyorum zaten. Yoruldum.

Birinin eşcinsel olması kimseyi zerre ilgilendirmez, fakat bunu insanlara dayatırlarsa işte o zaman orda bir dur derim. Ve yürüyüş yapma hakları anayasada var. Düzgün bir şekilde yürüyüş yapma hakları var, yapabilirler.

Sana göre Amerika'daki siyahilerin de yıllar önce örgütlenerek hak elde etmeleri de terör yani?

Dediğiniz şeyde iyi ve kötü taraf belli, ancak LGBT tartışmasında iyi veya kötü yok. Gereksiz yere insanları birbirine düşürüp senin düşüncen bana uymuyor yani sen kötüsün demekten başka bir şey değil. Dünyada bu kadar sorun varken halkın halkı protesto etmesi kadar saçma olay yok.

Konuyu çarptırması bence gereksiz. Konumuz yazım hatası değil.

Konuyu çarpıtmadım, yazdıklarından çıkan anlama göre cevap verdim. Sen ise gelip "ben onları belirtmedim ki" dedin. Önce düzgün cümle kurmayı öğrenmen lazım.

• Hahaha
İfadeler: Mky
Sana göre Amerika'daki siyahilerin de yıllar önce örgütlenerek hak elde etmeleri de terör yani?

Türkiye'de kim eş cinsel bir bireye ayrımcılık yapıyor söylesene o dediğin şey Amerika'daki siyahilere uygulanan eziyet için başladı ve amaçlarına ulaştılar Türkiye'de kim bir bireyi LGBT'li diye dışlıyor vesaire açıklasana bunu.

Dediğiniz şeyde iyi ve kötü taraf belli, ancak LGBT tartışmasında iyi veya kötü yok. Gereksiz yere insanları birbirine düşürüp senin düşüncen bana uymuyor yani sen kötüsün demekten başka bir şey değil. Dünyada bu kadar sorun varken halkın halkı protesto etmesi kadar saçma olay yok.

Nasıl iyi ve kötü olan taraflar belli değil? Bir tarafta haklarını isteyenler, bir tarafta haklarını isteyen kesimi baskılayıp zorlayarak kendileri gibi yapmak isteyenler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı