LGBT hakları Türkiye tarafından desteklenmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Devlet tarafsız olduktan, destekleyip desteklemedikten sonra ne olur ön yargılı tipler oldukdan sonra.
Ayrıca eksra özel bir şeymiş gibi desteklenmesine gerek yok, normal karşılansa yeter.

Eş cinsel olmak doğuştan gelen bir çekimdir, artık bu özenti haline geldi, her iki kişiden birisi eş cinsel olduğuna inandırıyor kendini, ülkenin en büyük sorunlarından birisi de özentilik. O yüzden gerekli değil bana göre.

Eş cinsel olmak doğuştan gelen bir çekimdir, artık bu özenti haline geldi, her iki kişiden birisi eş cinsel olduğuna inandırıyor kendini, ülkenin en büyük sorunlarından birisi de özentilik. O yüzden gerekli değil bana göre.

Bir çok araştırma doğuştan gelmediğini ortaya koymuştur.

Eş cinsellik aslında çok eskiye dayanır şimdi ki eş cinsellerden nefret edilmesinin sebebi ki bende nefret ediyorum Social Justice Warrior ( Sosyal Adalet Savaşcısı) yani sjw kitle deniyor bunlara Twitter'da işte kadın isterse aldatır kocasını diyenler kanlı tamponunu ya da pedini gösteren “özgürlük” başlığı altında paylaşan iğrenç insanlar LGBT
Savunmasınıda birçok o insanlar gerçekleştiriyor.

@Lurker hadi hocam fikrinizi belirtmek veya karşı çıkmak yerine kızgın atın hepinizin yaptığı bu değil mi zaten :)

Eş cinsellik aslında çok eskiye dayanır şimdi ki eş cinsellerden nefret edilmesinin sebebi ki bende nefret ediyorum Social Justice Warrior ( Sosyal Adalet Savaşcısı) yani sjw kitle deniyor bunlara Twitter'da işte kadın isterse aldatır kocasını diyenler kanlı tamponunu ya da pedini gösteren “özgürlük” başlığı altında paylaşan iğrenç insanlar LGBT
Savunmasınıda birçok o insanlar gerçekleştiriyor.

@Lurker hadi hocam fikrinizi belirtmek veya karşı çıkmak yerine kızgın atın hepinizin yaptığı bu değil mi zaten :)
Çok haklısın ama bazıları öyle değil. Ben desteklemiyorum.

Çok haklısın ama bazıları öyle değil. Ben desteklemiyorum.

Desteklenmesi gereken varsa onlarda popüler kültür kölesi olmamış sadece ilgiyi yönelimiyle alabilen ezik insanların dışında bunların tam tersi hayatta zorluk çekmiş insanlara saygı duyulmalı ki neredeyse hiç kalmadı öyle insanlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı