LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında buna cevap vermesi zor eğer LGBT bireylerden bahsedersek doğumlarından itibaren kalıtsal olarak ortalama insanlardan daha farklı cinsiyet çeşitliğine sahip olan bireyler diyebiliriz. Bu ırklar gibi doğuştan gelen bir özellik olduğu için dünya tarafından yadırganmaz ve kabul edilir. Eğer LGBT kültüründen bahsedersek biraz daha bireylerden farklı olduğunu düşünüyorum. Tabii ki bu benim düşüncem bence toplum içerisinde ben erkeğim veya kadınım diye eylem yapmak, etrafta ben erkeğim veya kadınım diye bağırmak ne kadar mantıklıysa pride yürüyüşleride o kadar mantıklı ama tabii ki bu benim düşüncem.

Bu nasıl bir mantık hatasıdır? :D
Aseksüel insanda hiçbir cinsel dürtü bulunmaz, hiçbir şeye ilgi duymaz. Adı üstünde zaten.
321321.png

Aseksüellik direkt olarak cinsellikten kopma değildir. Eksiklik hissetmekte Aseksüelliktir.

Her şeye katı kuralı olan Technopat homofiblere kıkını çıkarmıyor ayıp. 2021 yılındayız sevmesen bile saygı duymak zorundasınız.
SJW yapmaya gerek yok çünkü. Seven sever, sevmeyen sevmez. Hakaret barındırmadığı sürece herkesin ifade özgürlüğü var.

Ne yanlış bilgisi, açık aramayı bırakın hocam. Aseksüel olan insan kendi cinsine de ilgi duyabilir. Aseksüellik sadece cinselliğe karşı eksiklik hissetmektir.

En basitinden aromantik aseksüel diye bir şey var, arkadaşın dediği gibi yanlış bilgi vermişsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı