LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse maymunların eş cinsel olduğundan bahsetmedi? Pek dikkatli okumuyorsunuz sanırım.

Gelişmiş Asya ülkeleri kimden ne sömürüyor? Hatta tam tersi tarih boyunca onlar sömürüldü.
Japonya: Mançuko, Mençuko.
Çin: İran, Türkmenistan, Afrika Kıtası.

Tarih bilgisi önemli.

@Çilekli Süt Neye gülücük attın, tarih bilgin yetmedi mi :D.

Aslında desteklenecek bir şey yok ortada, homofobikler olmasa herkes normal insan sınıfında muamele görürdü. Herkes eşit, kimse kimseyi erkeklerden hoşlandığı için dövmezdi, kimse kimseyi cinsiyet değiştirdiği için öldürmezdi, kimse kimseyi kadınlardan hoşlandığı için cinselleştirip fetişize etmezdi.
Hocam siz hala bir Hetero insanın, eşcinsellikten iğrenmesini normal bulmuyorsunuz. Bir insan bundan iğrenebilir çünkü o Hetero bir bireydir.

Buna saygı duymak istemez, çünkü bir erkek ile bir kadının beraber olması gerektiğini düşünür.

Buna saygı duymamak veyahut sevmemek Homofobiklik değildir. Homofobiklik bunlara karşı nefret duymaktır ve bunu dile getirmektir.

Hocam siz hala bir hetero insanın, eşcinsellikten iğrenmesini normal bulmuyorsunuz. Bir insan bundan iğrenebilir çünkü o hetero bir bireydir.

Buna saygı duymak istemez, çünkü bir erkek ile bir kadının beraber olabileceğini düşünür.

Buna saygı duymamak veyahut sevmemek homofobiklik değildir. Homofobiklik bunlara karşı nefret duymaktır ve bunu dile getirmektir.

Kullandığınız kelime bile ağır bir kelime. İğrenme ne demek ya? LGBT bireyler mutant ya da yaratık falan değil, sizin gibi normal birer insan.

1625793430332.png

Kullandığınız kelime bile ağır bir kelime. İğrenme ne demek ya? LGBT bireyler mutant ya da yaratık falan değil, sizin gibi normal birer insan.

Eki Görüntüle 1101251
Allah rızası için diyeceğim artık, yalvarıyorum. İğrenme dememden kastım, girdiği ilişkiler.

Bir kadın ile bir kadının girdiği ilişkiyi doğru bulmaz ve iğrenebilir bundan. Bir erkek ile bir erkeğin girdiği ilişkiyi doğru bulmaz ve iğrenebilir bundan, nolur yalvarıyorum cümleyi doğru okuyun.

"İĞRENMEDEN KASTIM, KİŞİNİN KENDİSİNDEN İĞRENMEK DEĞİL!"

Laf anlatmak ne kadar zor olabilir ya ? Biz ne zaman bu kadar bir şeyleri anlayamayacak seviyelere geldik ? Durumun bu kadar vahim olduğunu bilsem bir harf bile yazmazdım bu konuya.

Allah rızası için diyeceğim artık, yalvarıyorum. İğrenme dememden kastım, girdiği ilişkiler.

Bir kadın ile bir kadının girdiği ilişkiyi doğru bulmaz ve iğrenebilir bundan. Bir erkek ile bir erkeğin girdiği ilişkiyi doğru bulmaz ve iğrenebilir bundan, ne olur yalvarıyorum cümleyi doğru okuyun.

"İğrenmeden kastım, kişinin kendisinden iğrenmek değil!"

Sizin doğru ya da yanlış bulma gibi bir hakkınız yok zaten, kimse sizden izin istemiyor ilişkiye girerken.

LGBT veya glbt, 1990'larda lgb kısaltmasından sonra ortaya çıktı ve 1980'lerin ortaları ile sonlarından itibaren gey sözcüğü yerine kullanılarak LGBT topluluğunu temsil etmeye başladı. Birçok aktivist, gey topluluğu kullanımının eksik bir tanımlama olduğunu düşünerek LGBT topluluğu kullanımına geçti. (vikipediden okumuştum çalıntı değil.)
İğrenme duygusunun insanlarda doğal seçilim yoluyla gelişmiş insanı zehirlenme veya mikrop kapma tehlikelerinden koruyan istem dışı tepkilerden biri olduğu sanılmaktadır.

Ne alaka?

Sizin doğru ya da yanlış bulma gibi bir hakkınız yok zaten, kimse sizden izin istemiyor ilişkiye girerken.

Bak kardeşim benim, abicim anlamadığın bir şey var senin hala.

Herhangi bir "birey" herhangi bir olaya "saygı duymak zorunda değil" veyahut "sevmek zorunda değil". Bir kişi, bir şeyi sevmeyebilir. Bunu anla artık abicim olur mu, lütfen.

Ben LGBT'ye karşı nefret beslemiyorum fakat saygı da duymuyorum. Yaptıkları şeyler beni ilgilendirmez, sadece saygı duymuyorum ve sevmiyorum. Bunu söylediğim için de Homofobik olmuyorum, neden hemen onu da söyleyeyim sana abicim.

Homofobik olmam için, nefret kusmam gerekir burada, ayrımcılık yapmam gerekir. Bir olayı anlamak gerçekten bu kadar zor olmamalı. Bir cümle ile anlaşılabilecek şeyi 18 sayfa uzattınız ya, bir şey diyemiyorum.

Eki Görüntüle 1101251
Erkek ile erkeğin veya kadın ile kadının ilişkiye girmesinden iğreniyorum ve bunu özgürce söylüyorum. Sorun mu var? İğrenmemi belirtmemden rahatsız olan varsa ilişkilerini gözüme gözüme sokmayabilir, homoseksüel olduğunu insan üstü bir marifetmiş gibi belirtmeyebilir ve abuk subuk laflar edip ifade özgürlüğümü kısıtlamayabilir; ben de homoseksüel ilişkiden iğrendiğimi belirtmem. Kazan kazan yapmış oluruz.

Bunu söylediğim için de homofobik olurum şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı