LGBT'yi destekliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Desteklemiyorum.

Öncelikle onur ayınız kutlu olsun.
Soru basit, LGBT'yi destekliyor musunuz? bireyi degil desteklemek. buna vurgu yapayım yanlış anlaşılmasın.

Ateistim ve erkeğim, bunu belirtmem ülke seviyesi ve insanların sorgu yönelimi, hayır. LGBT desteklemiyorum, onur ayını desteklemiyorum, yürüyüş adı altında çocukların gözü önünde sevişen Gay/Lezbiyen çiftleri desteklemiyorum hangi din e mensup olsaydım da asla en küçük yanını desteklemezdim. Ama feminem asyalı erkekle güze- (!)

Forumda bile hala bu kadar geri görüşlü insanlar oluşu garip. Size herhangi bir şekilde zararları yok bu nefretiniz gerçekten yersiz. Yürüyüşü sevmediniz mi? Katılmayın. Ama bir şey için farkındalık uyandırmaya ve haklarını savunan insanlara laf etmeyin.

Nefret değil, bana bir zararları yok evet ama sürekli heteroları gömmeleri çok zararlı bir şey.

Dunya capinda yapılan bir yuruyus, Mersin'de de yapıldı. Yuruyusun belli bir amaci var, arastirabilirsiniz.
Saçma sapan yürüyüşler. Böyle yapa yapa daha çok nefret topluyorlar. Sokakta her gördüğümüz LGBT bireyine direkt saldırmıyoruz zaten. Ayrıca bunun küçük çocuklar üzerinde etkisi de baya tehlikeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı