LGS için tavsiyeler

Ek Açıklama 2020-09-03 004015.png

Sınav gerçekten öncekine benzeseydi sayın bakanımız ziya cart curt Bey'in de dediği gibi şimdiye 470 civarı bir şey almıştın...

Bencede :)

Bu seneki çok mu zorduda 20 puan falan oynamış sadece geçen senekiyle benim girdiğim seneyle bir önceki sene arasında yanlış hatırlamıyorsam 100'e yakın puan oynamıştı.

Bu seneki çok mu zorduda 20 puan falan oynamış sadece geçen senekiyle benim girdiğim seneyle bir önceki sene arasında yanlış hatırlamıyorsam 100'e yakın puan oynamıştı.

Hayır sınavın zorluğuna bir şey diyemem, kolay olmasını beklemem şımarıklık olurdu zaten, ama önceki LGS sınavının çıkmış sorularında toplam 3 yanlış çıkartırken bu seneki LGS sınavında sadece türkçede 3 yanlışım çıkmıştı :(
Sence de biraz ilginç değil mi?
Hayır sınavın zorluğuna bir şey diyemem, kolay olmasını beklemem şımarıklık olurdu zaten, ama önceki LGS sınavının çıkmış sorularında toplam 3 yanlış çıkartırken bu seneki LGS sınavında sadece türkçede 3 yanlışım çıkmıştı :(
sence de biraz ilginç değil mi?

Benim takıldığım nokta önceki LGS sınavlarının sorularıyla hiçbir alakasının olmamasıydı.

Kardeşim ortalaman yüksektir umarım ve benim yaşadığım durumları yaşamazsınyüksekten kastım 95 veya sınav puanını 410 yapmalısın yoksa yerleşmen sıkıntı son konuma bakarsan görürsün halimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı