LGS için tavsiyeler

Kardeşim ortalaman yüksektir umarım ve benim yaşadığım durumları yaşamazsınyüksekten kastım 95 veya sınav puanını 410 yapmalısın yoksa yerleşmen sıkıntı son konuma bakarsan görürsün halimi.

Hocam ortalamayla ne alakası var bir de 410 puan demişsin ama her sene puan değişiyor zaten asıl önemli olan yüzdelik dilim 2018'de 381 puanla alan fen lisesi 2019'da 450 küsur le almıştı mesela.

Doğum tarihimde ay kısmı tek haneli olduğu için kabul etmiyor saçma sistem 7. ayda doğdum 2 basamaklı bir ay yazınca da doğum tarihi yanlış diyor haliyle ben kısaca şöyle yazıyım Türkçe 1 yanlış inkilap din Full İngilizce 1 yanlış 1 boş fen 2 yanlış matematik 2 yanlış 9 boş ile 422 puan 8.22 yüzdelik dilimim vardı.

Doğum tarihimde ay kısmı tek haneli olduğu için kabul etmiyor saçma sistem 7. ayda doğdum 2 basamaklı bir ay yazınca da doğum tarihi yanlış diyor haliyle ben kısaca şöyle yazıyım Türkçe 1 yanlış inkilap din Full İngilizce 1 yanlış 1 boş fen 2 yanlış matematik 2 yanlış 9 boş ile 422 puan 8.22 yüzdelik dilimim vardı.
07 yazın

Yeni konular

Geri
Yukarı