LGS'ye 30 Gün kaldı

Ben de geçen sene girmiştim. Siz mi çok zeki ve çalışkansınız yoksa denemeler mi çok kolay? Geçen sene en iyi miz bile çoğu deneme de 15-20 yanlış yapıyordu ve şu an gayet de iyi lisedeler.

Aynen hocam, geçen sene dershanede kızlar 3 yanlış falan yapıyordu, hocalar onları övüyordu hep. Onlar sınavsız yere gittiler, biz nitelikli okullara gittik.

Ben de geçen sene girmiştim. Siz mi çok zeki ve çalışkansınız yoksa denemeler mi çok kolay? Geçen sene en iyi miz bile çoğu deneme de 15-20 yanlış yapıyordu ve şu an gayet de iyi lisedeler.

Övünmek gibi olmasın ama biraz zekiyiz :D şaka bir yana yılın başından beri çalışıyorum ve yaptığım yanlışlar çok salakça oluyor genelde.

Aynen hocam, geçen sene dershanede kızlar 3 yanlış falan yapıyordu, hocalar onları övüyordu hep. Onlar sınavsız yere gittiler, biz nitelikli okullara gittik.
LGS'den tam çıkmışım böyle, içimde bir stres. Acaba denemeler deki gibi olur mu korkusu. Hocalar cevapları açıklayınca rahatladık biraz 😂 Ama yine de beklediğimden daha altta bir sonuç geldi.

Övünmek gibi olmasın ama biraz zekiyiz :D şaka bir yana yılın başından beri çalışıyorum ve yaptığım yanlışlar çok salakça oluyor genelde.
9. sınıf daha zor kendini ona göre hazırla😂 Bir biyolojisi var üfff, beyin yakan cinsden.
Rica etsem LGS'den sonraki sonucunuzu da buraya yazar mısınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı