LoL kitlesi neden bu kadar kötü oldu?

Hocam sorun oyun eşleştirmede tamamen benim fikrimce earlyde takımı sırtlayıp karşı takım Free kazanınca sinirlenmeyelim de kim sinirlensin
Hocam sorun insanlarda oyuna ilk başladığımda orada çok ağır kaybederdim orada moral veren insanlar da olurdu gelişirsin diye küfür edenler de çok olurdu

Türklerle hiçbir Online oyun oynanılmaz. Valorant'ta da kaybedilen maçta küfürler havada uçuşuyorken Avrupa serverinde elinize sağlık iyi oyundu vb tarzı şeyler söyleniyor

Takımdaki bir oyuncu nazik, görgülü bir şekilde bile konuştuğumda bile neden bu kadar nazik konuşuyor diye şaşırır hale geldik.Sonumuz hayırlı olur inşallah.

Sanal dünyanın arkasına sığınıp insanlara ana bacı küfür etmek normalleşti artık. Nasıl olsa oyun. Bunun üzerinden küfür etsem ne olur diyerek küfür etmeye devam ediyorlar.

Eskiden daha toksik vardı şimdi toksiklerden geçilmiyor neden böyle oldu oyun sizce?

Oyun rekabetçi bir oyun ve çok op karakterleri iyi oynayanlar zehir ediyor TR svleri her zaman çöptür birbirimizi aşağı çekeriz chata iyi oyunlar yazsan anana küfür yiyorsun biraz da bizim ülkenin suçu.

Oyun rekabetçi bir oyun ve çok op karakterleri iyi oynayanlar zehir ediyor TR svleri her zaman çöptür birbirimizi aşağı çekeriz chata iyi oyunlar yazsan anana küfür yiyorsun biraz da bizim ülkenin suçu.

Nasıl yani ben 1M Akali kasıp oyun oynamam takımımdaki anama söven SUP'tan daha mı fazla sorun yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı