LoL koridor ve oynamayı bilmeyenler sorunu

Dediklerimi yasamadan demen cok komik olmus. Biz zamaninda cok sey gormusuz ve sinir olmusuz, o yuzden artik sinir olmuyoruz cunku sinir olmamanin basit yolunu kavradik. Sen de kavrarsin bir yerden sonra ama galiba daha var. Cok sinirlisin cunku.

Dediklerini yaşamadığımı nerden çıkardın 🤔
Jhin'le mi yaşadın? Diğer karakterler yine hızlı vuruyor ve kaçma skilleri ya da korunma skilleri var. Bu adamın nesi var, sadece hasarı. Beceriksizler sağolsun adamın hasarı da işe yaramıyor. Oyun sonu 1400'e yakın hasarım olmuştu, rakip takımın Irelia'sı hasar yemiyordu.

Banlanmamanız için verebileceğim tek tavsiyem pek mümkün olmasa bile oyundaki herkesi susturmanız olur.

Destek kill alamaz diye bir kaide aslında yok. Destek rolündeki şampiyonlar da kill almalı. Genelde yanımdaki taşıyıcımın o skoru almasının zor olduğu durumlarda alırım. Skor oyun ortalarına doğru şunda kalmış veya neden bunda kalmamış demeyi pek doğru bulmuyorum - şayet kasti bir durum yoksa-.

Bana kalırsa bu oyundaki her rolün önemi eşit gibi görünür fakat destek rolü olmazsa olmaz, Saldırı gücü taşıyıcısıysa oyundaki en zor rollerden birisidir.

Genel olarak tüm bu hayal kırıklığından kurtulmak için Denetim Masası'na doğru yol almanız gerekli sanırım.

Raporlama sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili Dora Özsoy'un çok güzel bir Riot ofis gezisi var. İzlemeni tavsiye ederim.

Banlanmamanız için verebileceğim tek tavsiyem pek mümkün olmasa bile oyundaki herkesi susturmanız olur.

Destek kill alamaz diye bir kaide aslında yok. Destek rolündeki şampiyonlar da kill almalı. Genelde yanımdaki taşıyıcımın o skoru almasının zor olduğu durumlarda alırım. Skor oyun ortalarına doğru şunda kalmış veya neden bunda kalmamış demeyi pek doğru bulmuyorum - şayet kasti bir durum yoksa-.

Bana kalırsa bu oyundaki her rolün önemi eşit gibi görünür fakat destek rolü olmazsa olmaz, Saldırı gücü taşıyıcısıysa oyundaki en zor rollerden birisidir.

Genel olarak tüm bu hayal kırıklığından kurtulmak için Denetim Masası'na doğru yol almanız gerekli sanırım.

Raporlama sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili Dora Özsoy'un çok güzel bir Riot ofis gezisi var. İzlemeni tavsiye ederim.
Ben destekler kill alamaz demiyorum. Oyun başlamadan önce düzgünce "Support bro, kill çalma BEN SANA VERİRİM" diyorum. Oyuna giriyoruz W atıp alabileceğim adamı -benden daha hızlı ya- gidip kesiyor.
Denetim Masası'na gitmem gibi bir ihtimal yok.

Sen direk klavyenden enter tuslarini sok. Ban yemezsin. Tutamiyorsan kendini.
Nasıl oynayacağım sonra? Ban yerim yine.
Düzenleme : Gözümün hızıyla "sok" ve "ban" kelimelerini birleşmiş olarak gördüm, "b*k" anladım ışık hızında geri döndüm. :D

Düzenleme 2 :Arkada Duman, burada Technopat insanı sakinleştiriyor hakikatten.

Ben destekler kill alamaz demiyorum. Oyun başlamadan önce düzgünce "Support bro, kill çalma BEN SANA VERİRİM" diyorum. Oyuna giriyoruz W atıp alabileceğim adamı -benden daha hızlı ya- gidip kesiyor.
Denetim Masası'na gitmem gibi bir ihtimal yok.

Bu oyunu düşünmeden oynamak sanırım en iyisi.

Yıllardır EUW sunucusu için de aynı şeyleri söylüyorlardı. Platin liginde herhangi bir sorun yok gibi görünse bile her yerde var.

İnsan, çoğu yerde aynı. Bazıları gerçekten keyif almak, keyif aldırmak için oynuyor. Ötekiyse galibiyet almak uğruna keyfi bir kenara bırakıp, takım arkadaşlarını zehirleyip duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı