LoL nasıl bırakılır?

Arkadaşlar verdiğiniz tavsiyeler ne kadar güzel ve iyi tavsiyaler çok teşkkürler şimdi girip adamların anasına sövüp bilerek besleyip monitörlerini kırdırıcam sağolun.

Bırakmak istiyorum ama kendini oynattırıyor bir şekilde. Bu oyun yüzünden aldığım diğer oyunları bitiremiyorum. Üstüne attığım maçtan psikolojisi bozuk biri olarak çıkıyorum çünkü oyunun kitlesi belli. Bu Allah'ın belası lanet oyun nasıl bırakılır?
geç weste bir de orda dene şansını baktın kolsuzsun zaten utanıp bırakırsın

3.parti yazılım kullan. Perma ban ye ben sadece 1 haftada sadece lol ü linuxta oynayabilmek için kullandığım lutris+wine dan ötürü ban yemiştim. Sonra durumu izah edip banı kaldırdım çünkü meret oyun sadece naç başına 35 mb veri kullandığı için çok cazip geliyor...

LoL desteğe hesabını kapatma isteğinde bulun şu an kullandığın hesabı kapatirlarsa zaten 30 a kasma isteği gelmiyor insana 0dan o sebeple böyle yapsan en kesin çözüm olur ama demiyorsan hesabıma yazık olmasın en garanti çözüm internetini yap 4mbps sil oyunu zaten 17gb için 2gun 3gun yazınca ekranda indirmeye de usenirsin

Hesabını sat piyasanın altındaki bir fiyata. Hem az bir şey eline para geçer hem de istesende alamazsın hesabı. Diğer türlü oyunu silsen bile arada aklına gelecek oynama fikri.
İstesende alamaz mısın? Seneler önce kaybettiğim hesabımı (2014) 2020 de geri aldım destege yazarak ve benden istediği bilgiler hesaba ilk aldığım karakter kostüm açılma senesi ve ayı (verebilirsen gününe kadar) böyle şeyler o sebeple istesen de alamazsın tabiri yanlış olmuş

Yeni konular

Geri
Yukarı