LoL nasıl bırakılır?

Sistemin yeterli ise başka oyunlara yönel sezon 5'den beri oynuyordum sezon 8'de sıkılmaya başladım 9'da tamamen bıraktım, neden bıraktım oyundan ciddi olarak zevk almıyordum, sonradan ara ara urf falan geldiğinde girmeye başladım arkadaşlarım la 1-2 el bu da zaten tamamen keyfi.

Bırakmak istiyorum ama kendini oynattırıyor bir şekilde. Bu oyun yüzünden aldığım diğer oyunları bitiremiyorum. Üstüne attığım maçtan psikolojisi bozuk biri olarak çıkıyorum çünkü oyunun kitlesi belli. Bu Allah'ın belası lanet oyun nasıl bırakılır?
Tüm iradenle bırak sil ne var be yok tüm detayları yok et. Zaten 1 hafta bakmayınca unutursun.

Bırakmak istiyorum ama kendini oynattırıyor bir şekilde. Bu oyun yüzünden aldığım diğer oyunları bitiremiyorum. Üstüne attığım maçtan psikolojisi bozuk biri olarak çıkıyorum çünkü oyunun kitlesi belli. Bu Allah'ın belası lanet oyun nasıl bırakılır?
Ben 6 yıldır oynuyordum. Baktım steamde ki oyunlar daha ilginç. İndirdim conanı pesi rocket ligi lolün yüzüne bakmaz oldum. Valorant oynuyorum hesabımla sadece. Onun dışında lolü gördüğüm zaman iğreniyorum ve diyorum ki "ya 6 yıl boyunca böyle bir oyun için mi acı çektim?" diye. Ve arkadaş ortamı veya dc sunucularında falan katıl pve veya rpg tarzı oyunlar daha eğlenceli hale geliyor. Şahsen ben halimden memnunum 😂

Heehangi bir hobi edin (en etkilisi enstruman ya da yemek yapmak)ve onda gerçekren ustalaş
Gönülden dua edersen inşallah her -imkan dahilinde- şey olur.

LoL bırakmanın en kolay yolu:
1-) Denetim Masası'na gir.
2-) Programlar->Programlar ve Özellikler'e gir.
3-) LoL'e çift tıkla. Kaldırma sihirbazı çalışacaktır.
4-) Kendine onayacak daha iyi bir oyun bul. (Valorant hariç)

Kanka sezon değişimlerinde 3 hafta falan oynama soğuyorsun. Ben de senin gibiydim. 10. sezondan 11. sezona geçerken bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı