LoL nasıl bırakılır?

Ben öyle bıraktım.
O bırakmak olmuyor. Ben öyle 3 kere bıraktım sonra tekrar başladım. Kesin çözüm üstteki yazdığım. Sen Jessie Pinkman mısın da etrafındakiler yaparken sadece oturup onları izleyeceksin? :D
images (12).jpeg

Arkadaşlar, 5 senedir LoL bağımlısıyım. Bırakmak istiyorum evet ama olmuyor nedense, tavsiyeleriniz nelerdir? Sigara ve alkolden daha bağımlıyım ve iş yapamaz hale geldim.
Yaklaşık 1 yıl olacak...

Benim bırakma hikayem şöyle oldu ve sana da tavsiye ederim. Şimdi bir dereceli oyuna gidiyorsun ve troll'ün dibine vuruyorsun. Hayal edemeyeceğin kadar troll. Ondan sonra birkaç maç daha atıyorsun ve onlarda da troll'ün dibine vuracaksın. Kısa bir süre içinde ekrana bir bildirim gelecek ve o da ne? Oyundan uzaklaştırma cezası almışsın. Süre çok mu az geldi? O zaman süre bitince tekrar troll'ün dibine vuracaksın ve yine karşına bir bildirim gelecek. Bu sefer istediğin süre kadar uzaklaştırma cezası gelmesini umuyorum. Bu süre içinde oyunu ya bırakacaksın yada bırakacaksın...

Kardeşim oyunu oynamıyorum diyorum bu bırakmak oluyor. Ne yapayım amuda mı kalkayım ?
Ben sana inanıyorum muhtemelen iraden daha güçlü, üstteki yazdığım ortalama insanlar için. Yani ortalama bir insan çevresinde de LoL görüyorsa senin gibi kolayca bırakamaz sadece ara verir. :)

Bence Clash of Clans oyna çok fazla zaman istemiyen bir oyun oyuna ortalama 12 saat ile 20 saat arasında giriş yap hem bağımlısı olmazsın hem de oynarsın
Clash of Clans oyna kanka bayağı zaman harcarsın ona.

Son düzenleme:
Farklı oyunlar dene, single hikayeli oyunlara alıştır kendini, ben öyle yaptım ve LoL'ü hayatımdan hepten sildim, mutluyum. LoL oynamadan önce çok sakin bir insandım, LoL beni sinir hastası etti birkaç senede, sağlığına zarar bir oyun.
Kanka ben hikayeli oyunlar çok seviyorum lakin pc kaldırmıyor. Twd episode 4ü zar zor kaldırmıştı

Yeni konular

Geri
Yukarı