Advertisement

LoL nasıl bırakılır?

zlmslp

Femtopat
Katılım
9 Kasım 2021
Mesajlar
44
Lol hiç bir zaman beni sarmadı bizim sınıftakiler de sapık gibi Lol oynamaya başladılar.Eskiden ne güzel Ets2 oynardık GTA V oynardık şimdi gelin diyorum yok diyorlar biz Lol oynayacağız.Soruna gelirsek senin ilgi alanına hitap eden,seni daha çok saran bir oyun bul.
 

FatihAktay

Centipat
Katılım
13 Temmuz 2020
Mesajlar
28
Bende şu an LoL'ü bırakmak istiyorum ama elden bir şey gelmiyor 2 gün önce sildim ama yine yükledim. Bende tam şu an senin yaşadıklarını yaşıyorum ama kendimi zorlayıp Single oyunlar oynamaya başladım yakında tamamen bırakacağım.

Dead Cells adlı Rogue-like bir oyun var oynamanı öneririm belki biraz hevesini azaltır bende öyle oldu açıkçası.(önermemin sebebi hep aynı şeyi yaparak yani öle öle ilerleyip güçlenip oyunu bitirmek 🤗)

Ek olarak arkadaşların dedikleri gibi LoL videosu izlersen kurtulamazsın.
 

Caq

Hectopat
Katılım
20 Ekim 2018
Mesajlar
9
Oyunu silmek bir işe yaramıyor bilgisayarın RAM'ini ve hardiskini çıkarın ve ailenize bunları 2 ay saklamasını söyleyin, ilk 2 ay zorla uzaklaştıktan sonra gerisi irade ile devam eder.
 

Dusktilldown

Zeptopat
Katılım
23 Ocak 2022
Mesajlar
1
Bırakmanın en iyi yolu başka bir şey bulmak. Örneğin işe girebilirsin ya da hobi edinebilirsin, kurs vs. ben de işe girmeden önce bütün gün oynardım ama artık boş zamanlarımda 1 2 maç oynuyorum.
 
Yukarı