LoL nasıl bırakılır?

Arkadaşlar merhaba, ben bu LoL'ü bırakmak istiyorum ama bir yandan da oynayasım geliyor. Tilt oluyorum bazen, bazen sakince oyunumu oynuyorum. Ama cidden bırakmak istiyorum. Başka oyunlar oynamak istiyorum.
Dostum Lol Oyununu Masaüstüne At Ve Üstüne Sadece 1 kez tıkla ve shift + delete Tuşuna Tıkla Sorun Çözüldü ! : )

Arkadaşlar merhaba, ben bu LoL'ü bırakmak istiyorum ama bir yandan da oynayasım geliyor. Tilt oluyorum bazen, bazen sakince oyunumu oynuyorum. Ama cidden bırakmak istiyorum. Başka oyunlar oynamak istiyorum.
Dostum bırakmana gerek yok ben sana bir keşiş kadar sakin olmayı ve hayattan zevk almayı öğreteceğim.
Mağazaya gir Nasus adlı karakteri satın al q skilini oku anla ve laneye geç o dakikadan sonra rakibine ölen ormancılar, feeder adcler seni alakadar etmeyecek sen 30 dakka boyunca klasik müziğinle farmını yapacaksın vadideki her şampiyon korkudan tir tir titreyecek stack sayına baktıkça. Q basabildiğin sürece oyunda geri düşmeyeceksin takımın feedlese bile içeriye girip 1v5 atıp dayanabileceksin ve 2 kill alıp çıkacaksın ve bundan sonra her zevki tadında yaşayacaksın günde 1 seferlik 35 dakikalık nasus maçı yazıyorum sana.
Bundan sonra yediğin her küfür başarının ve tek atmanın kanıtı olacak evlat.
Q tuşun sağlam olsun.

Dostum bırakmana gerek yok ben sana bir keşiş kadar sakin olmayı ve hayattan zevk almayı öğreteceğim.
Mağazaya gir Nasus adlı karakteri satın al q skilini oku anla ve laneye geç o dakikadan sonra rakibine ölen ormancılar, feeder adcler seni alakadar etmeyecek sen 30 dakka boyunca klasik müziğinle farmını yapacaksın vadideki her şampiyon korkudan tir tir titreyecek stack sayına baktıkça. Q basabildiğin sürece oyunda geri düşmeyeceksin takımın feedlese bile içeriye girip 1v5 atıp dayanabileceksin ve 2 kill alıp çıkacaksın ve bundan sonra her zevki tadında yaşayacaksın günde 1 seferlik 35 dakikalık nasus maçı yazıyorum sana.
Q tuşun sağlam olsun.
Lol oynamıyorum ama şiir gibi yazmışsınız hocam lol oynayasım geldi.

Mağazaya gir Nasus adlı karakteri satın al Q skilini oku anla ve laneye geç o dakikadan sonra rakibine ölen ormancılar, feeder ADC'ler seni alakadar etmeyecek sen 30 dakika boyunca klasik müziğinle farmını yapacaksın vadideki her şampiyon korkudan tir tir titreyecek stack sayına baktıkça. Q basabildiğin sürece oyunda geri düşmeyeceksin takımın feedlese bile içeriye girip 1V5 atıp dayanabileceksin ve 2 kill alıp çıkacaksın ve bundan sonra her zevki tadında yaşayacaksın günde 1 seferlik 35 dakikalık Nasus maçı yazıyorum sana.
Q tuşun sağlam olsun.

Sağ olun hocam önceden Nasus aldım lose almıştım ama neden denemeyelim.

Sağ olun hocam önceden Nasus aldım lose almıştım ama neden denemeyelim.
Çünkü tahminimce sen savaş açlığı yaşayan bir insansın Nasus savaşmak için yoktur Nasus göz korkutur Nasusla düşmanın üstüne gitmezsin o sana gelir. Lanede farm kesmek varken dakika 25'den önce laneden ayrılıyorsa zaten dünyevi zevklerle gözü boyanmıştır. Evlat sen ruhunu tatmin edeceksin. Seni kill değil dakika 20'de yaptığın 580 stack tatmin edecek. Bunu asla unutma Nasus oynarken lol oynamazsın psikolojini düzeltirsin. Günün yorgunluğunu, stresini, öfkesini, nefretini o masum minyonlardan ve kayacıllardan çıkardıktan sonra o istemciyi kapatıcaksın çünkü 2. maçları oynamak iradesi zayıf aç gözlü asosyaller içindir.
O şu an gerçekleşiyor hocam bana küfür edip duruyorlar sinirleniyorum masaya filan vuruyorum.
Sohbeti kapatmadan bu oyuna girdiğine göre yenisin herhalde.

Çünkü tahminimce sen savaş açlığı yaşayan bir insansın Nasus savaşmak için yoktur Nasus göz korkutur Nasus'la düşmanın üstüne gitmezsin o sana gelir. Lanede farm kesmek varken dakika 25'den önce laneden ayrılıyorsa zaten dünyevi zevklerle gözü boyanmıştır. Evlat sen ruhunu tatmin edeceksin. Seni kill değil dakika 20'de yaptığın 580 stack tatmin edecek. Bunu asla unutma Nasus oynarken LoL oynamazsın psikolojini düzeltirsin. Günün yorgunluğunu, stresini, öfkesini, nefretini o masum minyonlardan ve kayacıllardan çıkardıktan sonra o istemciyi kapatıcaksın çünkü 2. maçları oynamak iradesi zayıf açgözlü asosyaller içindir.

Sohbeti kapatmadan bu oyuna girdiğine göre yenisin herhalde.

Yok abi oyunu 2018'den beri oynuyorum 133 levelim bazen ara vermişliğim var.

Q tuşun sağlam olsun.
3.5M nasus not my problem.

Geri
Yukarı