LoL'de trash-talk yasaklanma sebebi mi?

teeemoooo

Decapat
Mesela "?" koymak. Yapılan trash-talklara imalı ama etik ile etik olmayan çizgi arasında verilen yanıtlar ban sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spam atılmasını engellemek, mute seçeneği eklemek yeterli değil mi? Eşleşme ekranına da geldi mute olayı, en başından at herkese geç, LoL mantık yeri değil.

Mesela "?" Koymak. Yapılan trash-talklara imalı ama etik ile etik olmayan çizgi arasında verilen yanıtlar ban sebebi mi?

Daha 2 dakika önce 14 dakika ban yedim. Bu Riot Games mantığı öyle iğrenç ki destek sisteminde hiçbir şeyi çözemiyorlar. Valorant diye oyun çıkardı hile açanlara ban affı getiriyor her ay. Ama LoL'de küfürden perma yiyenler sanki insan öldürmüş gibi davranıyorlar. Altı üstü saçma bir cümle yüzünden az önce 14 gün yedim tekrar. Saçmalık.

Daha 2 dakika önce 14 dakika ban yedim. Bu Riot Games mantığı öyle iğrenç ki destek sisteminde hiçbir şeyi çözemiyorlar. Valorant diye oyun çıkardı hile açanlara ban affı getiriyor her ay. Ama LoL'de küfürden perma yiyenler sanki insan öldürmüş gibi davranıyorlar. Altı üstü saçma bir cümle yüzünden az önce 14 gün yedim tekrar. Saçmalık.

Sadece 1 cümleden ban yemezsiniz geçmişi vardır onun.
Mesela "?" Koymak. Yapılan trash-talklara imalı ama etik ile etik olmayan çizgi arasında verilen yanıtlar ban sebebi mi?

Hayır değil rakip kayıp bildirimi bile soru işareti şeklinde.

Daha 2 dakika önce 14 gün ban yedim. Bu Riot Games mantığı öyle iğrenç ki destek sisteminde hiç bir şeyi çözemiyorlar. Valorant diye oyun çıkardı hile açanlara ban affı getiriyor her ay. Ama LOL'de küfürden perma yiyenler sanki insan öldürmüş gibi davranıyorlar. Altı üstü saçma bir cümle yüzünden az önce 14 gün yedim tekrar. Saçmalık.
14 gün ban yediyseniz ya nefret söylemi yapmışsınızdır ya da küfür etmeyi sürdürmüşsünüzdür.

Son düzenleme:
14 gün ban yediyseniz ya nefret söylemi yapmışsınızdır ya da küfür etmeyi sürdürmüşsünüzdür.
Nefret söylemi yaptım direkt umrumda da değil fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Kusura bakmayın ama birisi bana psikolojik herhangi bir baskı yaptığında veya küfür yaptığında sakin kalmak zorunda değilim.

Nefret söylemi yaptım direkt, umurumda da değil. Fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Kusura bakmayın ama birisi bana psikolojik herhangi bir baskı yaptığında veya küfür ettiğinde sakin kalmak zorunda değilim.
Nefret söylemi yapmışsın ve saçmalık diye buraya yazıyorsun. Hak etmişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı