LOL'e yeni başlayanlar ne yapmalı?

Ne alaka kardeşim ayrıca Master'in de bir zorluğu var. Master Yi'nin zayıf yönünü bilmiyorsun sanırım.
Ligin düşük galiba Yasuo gibi bir karakterin velet karakteri olmadığını bilmiyorsun liginden dolayı böyle adlandırıyorsun sanırım. Sanırım Garen'in karşısında ne yapacağını bilmediğin için de onu böyle adlandırıyorsun.
Elmas 2'ye kadar eloboost olan sunucuda lige göre oyun bilgisi belirlemeden gayet hoş. Oynanış zorluğu olarak zorlukları yok ve her karakterin zayıf noktası mevcut. Yasuo oynanma istatistiği çıkartsak %98 oynayanlar velet çıkar. Lig konusuna geri dönelim Master 76 LP'ye çıktım.

Elmas 2'ye kadar eloboost olan sunucuda lige göre oyun bilgisi belirlemeden gayet hoş. Oynanış zorluğu olarak zorlukları yok ve her karakterin zayıf noktası mevcut. Yasuo oynanma istatistiği çıkartsak %98 oynayanlar velet çıkar. Lig konusuna geri dönelim Master 76 LP'ye çıktım.

Yasuo gibi bir karakterin oynayış zorluğu yüksek derecelerde sanırım Yasuo hiç oynamamışsın ya da kanser olmuşsun.

Dostum Challenger liginde Master Yi oynuyorlar.

Ustalığa çıkmak zor bir iş değil günümüzün oyuncu kitlesi kalitesiz zaten bende Grandmaster'im.

Zor bir iş değil.

Oyun seni bağımlısı yapmadıysa direk sal gitsin, bir daha oyunu bile açma. Verdiğin emeğe değmiyor çünkü. Elmas ligindeyim, bronz ligden farkı yok. Normal oyun desen eğlenceli değil. Oyunda sana bir levelda iken 250-300 burst damage vuran saçma sapan dengesiz karakterler var. Kanser oyuncu kitlesinden bahsetmiyorum bile. Oyunun kendisi bile çok can sıkıcıyken kitleyle birleşince çok korkunç bir oyun haline geliyor. Melek gibi adama cinnet geçirtecek bir oyun lol.

Yasuo gibi bir karakterin oynayış zorluğu yüksek derecelerde sanırım Yasuo hiç oynamamışsın ya da kanser olmuşsun.

Dostum Challenger liginde Master Yi oynuyorlar.

Ustalığa çıkmak zor bir iş değil günümüzün oyuncu kitlesi kalitesiz zaten bende Grandmaster'im.

Zor bir iş değil.
Yetenek seti ve kombolardan bahsediyorum yüksek ligde oynanıyor yazıyorsun. Bende canım isteyince Master Yi oynuyorum, ligi sen sordun diye yazdım umrumda değil ustalığa kolay çıkılması. Bana göre bu şampiyonlar kolay geliyor ve böyle kalmaya devam edecek oynanmasına laf etmiyorum.

Şampiyon olarak kolay karakterlerden başla. Master Yi, Garen, Ashe bunlardan bazılarıdır. Bütün koridorlarda oyna. Sana en uygun koridor hangisi ise onu ana koridorun olarak seç. O koridorla ilgili şampiyonlara yoğunlaş. Şampiyon havuzunu geliştir. Şampiyon havuzu için 5-6 karakter yeterli olacaktır. Oyun bilginde olmalı. Nerede ne yapmalısın bunu bilmelisin. Takımın ve rakip takım için uygun eşyalar satın al. Uygun kararlar seni zafere ulaştıracaktır. Ben yaklaşık 7 senedir oynuyorum. Şuanda elmas 2 oyuncusuyum.

Önce antreman modunda kolay kullanımlı şampiyonları öğren.
Sonra online botlarla oynayarak pratik yap.
En sonunda da birkaç şampiyonu yeterince iyi kullandığını hissettikten sonra gerçek maça gir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı