MacBook Air alınır mı?

Hocam macbook air de hiçbir şey yukseltemiyorsun SSD lehimli ramlarde ayni sekilde ve fana ısı borusu gitmedigi için isinma sorunu var bende alacaktım sonra vazgectim.

Isınma sorunu hariç güzel cihaz. Alacaksanız öğrenci indirimi ile alın.

Tam bir öğrenci bilgisayarı Windows bilgisayarların aksine yavaşlamıyor.
Öğrenci belgenizi kullanarak belirttiğim siteden alabilirsiniz Pozitif Teknoloji | Apple Yetkili Eğitim Uzmanı - Yetkili Satıcı - Premium Servis Sağlayıcısı
Belirttiğim siteden 3'ten fazla Apple cihaz aldım içiniz rahat olsun

Apple'ın kendi sitesinden yine öğrenci indirimi ile almak varken, ayrıca kargosu öncelikli olarak dağıtıldığından gecikme sorunu da pek olmuyor. Buna rağmen niye başka yetkili servisten sipariş verilsin ki.

Apple'ın kendi sitesinden yine öğrenci indirimi ile almak varken, ayrıca kargosu öncelikli olarak dağıtıldığından gecikme sorunu da pek olmuyor. Buna rağmen niye başka yetkili servisten sipariş verilsin ki.

Daha ucuz çünkü. Apple'dan öğrenci indirimiyle 2 çekirdekli i3'lü MacBook almak yerine buradan 4 çekirdekli i5 işlemcili MacBook alabiliyorsun. Ayrıca Pozitif Teknoloji 1 gün içinde kargoya veriyor emin olun Apple'dan daha erken getiriyor.

Evet çoğu kişiye "ne dion la" gibi gelebilir ancak cidden MacBook Air alınır mı? Liseye yeni geçtim. Ayrıca yazılıma meraklıyım. Kendi yazılımlarımı yapıyorum. Uzun süre (7-8 yıl) götürecek bir laptop arıyordum. Aklıma MacBook geldi. Sizce cidden alınır mı? I5-10XXX versiyonunu alacağım cidden değer mi? Oyun odaklı düşünmeyin zaten oyun için cihazım var ancak ağır. Cevaplarınızı bekliyorum. Bir de MacBook Air alırsam ileride yükseltme yapabilir miyim? O yönden uyumlu mu?
Bence alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı