Mahalledeki internet kabloları çalındı

Horcruxes

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir konuda size danısmak istiyorum. Mersin/Tarsus Barbaros mahallesinde 3 sokakta internet kabloları çalındı ve ne yazık ki o mahallelerden biri bizim mahalle ve bu 2. oluyor 2 kere çalındı kablolarımız neredeyse 100 kere aramamıza rağmen mahallemize internet vermiyorlar. Denedik aradık aradıktan sonra tarih verip erteliyorlar çalışmalar devam ediyor vs vs. bahaneler uyduruyorlar ne gibi yol izleyebilirim? Tavsiye verir misiniz? Bu sorun 3 aya yakındır devam edıyor zorlarlarsa 3 ay olacak ne yapabilirim bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bir konuda size danısmak istiyorum. Mersin/Tarsus Barbaros mahallesinde 3 sokakta internet kabloları çalındı ve ne yazık ki o mahallelerden biri bizim mahalle ve bu 2. oluyor 2 kere çalındı kablolarımız neredeyse 100 kere aramamıza rağmen mahallemize internet vermiyorlar. Denedik aradık aradıktan sonra tarih verip erteliyorlar çalışmalar devam ediyor vs vs. bahaneler uyduruyorlar ne gibi yol izleyebilirim? Tavsiye verir misiniz? Bu sorun 3 aya yakındır devam edıyor zorlarlarsa 3 ay olacak ne yapabilirim bu konuda?
Hocam mersinde çok arttı bu kablo hırsızlığı. Mersin/ Toroslarda iş yerimiz var orada da internet kabloları çalındı. 3 5 kez gittim, dilekçe yazdım vs sonuç yok. 1.5 yıl oldu internet yok. Turk telekom magnet, superbox, uydunet seçeneklerini gözden geçir.

Çilek milek mahalleleri bu tür ucubelerle dolu. Servis sağlayıcısına destek talep edin, her ay sizden aldıkları ücreti tam olarak bu yüzden alıyorlar, bir an önce hattı yenilesinler.

Hocam Mersin'de çok arttı bu kablo hırsızlığı. Mersin/ toroslarda iş yerimiz var orada da internet kabloları çalındı. 3 5 kez gittim, dilekçe yazdım vs sonuç yok. 1.5 yıl oldu internet yok. Türk Telekom magnet, Superbox, UyduNet seçeneklerini gözden geçir.

Ustam vallahi bilmiyorum bana önerdiğin netler benim oynadığım oyunları kaldırmaz. Ama telefon için diyorsan bilemiyorum.

Çilek milek mahalleleri bu tür ucubelerle dolu. Servis sağlayıcısına destek talep edin, her ay sizden aldıkları ücreti tam olarak bu yüzden alıyorlar, bir an önce hattı yenilesinler.

Kanka servis sağlayıcısına nasıl destek talep edelim açıklar mısın? Ben mail atmaya çalıştım ve attım da eğer onu kastediyorsan.

Gerçekten geldiğimiz hali gördükçe üzülüyorum... Hocam umudunuzu kırmayım ama şuan da Türk İnternet Servis Sağlayıcıların iplerinde olmuyoruz. Çok ama çok uğraşmanız lazım. Gerekirse haftada 2-3 gün gidin.

Bizim buradada dadandılar kablolara.

Hepsi ucubenin teki maalesef.

Gerçekten geldiğimiz hali gördükçe üzülüyorum... Hocam umudunuzu kırmayım ama şu an da Türk internet servis sağlayıcıların IP'lerinde olmuyoruz. Çok ama çok uğraşmanız lazım. Gerekirse haftada 2-3 gün gidin.

Neredeyse her gün telefonla arıyoruz hocam ama bize çalışmalar devam ediyor tarzı bahaneler uyduruyorlar. Eğer söylemek istediğin kendi yerlerine gitmemse denerim, söylerim. Bir tane mahalleye internet kablosu bağlamak bu kadar zor olmamalı. 3 5 serseri yüzünden olan bize oluyor.

Son düzenleme:
Hepsi ucubenin teki maalesef.

Neredeyse her gün telefonla arıyoruz hocam ama bize çalışmalar devam ediyor tarzı bahaneler uyduruyorlar. Eğer söylemek istediğin kendi yerlerine gitmemse denerim, söylerim. Bir tane mahalleye internet kablosu bağlamak bu kadar zor olmamalı. 3 5 serseri yüzünden olan bize oluyor.

Hocam artık hangi ISS ise onların yerlerine gidin ve bölgeler ile ilgilenen kişiyle görüşmek istiyorum deyin.

Hocam İzmir'deyim bende yaşadım meğerse tır gecmis kablo sarkıkmıs kabloyu alıp goturmus tırın kafasi.

Geri
Yukarı