Mansur Yavaş'ın adaylığı kesinleşiyor

Her kesimin oyunu falan alamaz. Kürtler verecek mi oy sanki mansura?

Bu saatten sonra, hiç kimsenin AKP'ye oy vereceğini sanmıyorum. Zaten Doğu bölgesine baya bir arap nüfusu yerleştirildi. Örneğin Şanlıurfa nüfusu 2 milyon. Yaklaşık 800 bin kayıtsız suriyeli var. Şanlıurfa gibi, diğer doğu illerinde de halk bu durumdan çok rahatsız. Halk eğer gerçekten iktidarın gitmesini istiyorlarsa, karşısında kim aday olursa olsun, desteklemedir.

Son düzenleme:
O olur bu olur boş, inşallah hangisi milletimiz için adam gibi helalinden dürüst şekilde çalışacak ise o gelir de vatan millet bir insan görsün.

Mansur Yavaş olabilir ama bu sıralar Erdoğan sessiz bir şeyler peşinde yakında Mansur Yavaş ile ilgili karalamalar başlar. Orta da bir de kaset varsa görün siz gümbürtüyü.

Kim olursa olsun artık şu ülke bir günyüzü görsün yeter.

CHP'nin adayı belli parti başkanı, bu gidişle imamoğlu da mansur da partiden belediye seçimleri için de destek alamayacak parti başkanına kim rakip çıkarsan indiriyorlar valla kaseti başka yerde aramaya gerek yok parti içi zaten her türlü entrikaya açık partiye en çok oy kazandıran iktidarı sallayan sarıgül ile muharrem ince için her türlü rezilliği yaptılar yetmedi imamoğluna da yapmaya çalıştılar uyarı geldi cidden hala bu partiden medet ummanız bu ülkeye nefes aldıracağını sanmanız ilginç.

Sizin gibilere malum parti müstehak. Keşke hala "o aday olsa şuna vermem" diyenleri malum parti yönetse.

Sırf şunlar yüzünden seçimi inşallah malum parti kazanır demiyor da değilim bazen.
Ya kardeşim ben direkt CHP'ye vermem gibi bir şey demiyorum ki. Mansur Yavaş olsa zaten CHP'ye vereceğim. Ekrem İmamoğlu'nun politikalarını ve siyasal karakterini sevmiyorum o kadar. Sen beni malum partili sanmışsın ama öyle değil. Bir daha da tanımadığın kişilere sizin gibiler sırf şunlar yüzünden gibi tabirlerde de bulunma. Daha dediklerimi anlayamamışsın beni malum partili ilan ediyorsun.

Ya kardeşim ben direkt CHP'ye vermem gibi bir şey demiyorum ki. Mansur Yavaş olsa zaten CHP'ye vereceğim. Ekrem İmamoğlu'nun politikalarını ve siyasal karakterini sevmiyorum o kadar. Sen beni malum partili sanmışsın ama öyle değil. Bir daha da tanımadığın kişilere sizin gibiler sırf şunlar yüzünden gibi tabirlerde de bulunma. Daha dediklerimi anlayamamışsın beni malum partili ilan ediyorsun.
Senin dediklerini senden çok daha iyi anladım, sen onu düşünme. Sen benim ne demek istediğimi anlayamamışsın asıl. Şaşırmadım. Açıklayayım o halde. Sizin gibiler derken, Mansur Yavaş dışında bir isim olup da ona oy vermeyeceğini söyleyenleri kastettim. Seni malum partili falan da kastetmedim. Dediklerinden hiçbirisi tutmamış. Yorum yapacakken biraz daha düşünerek yorum yapmanı öneririm.

Senin dediklerini senden çok daha iyi anladım, sen onu düşünme. Sen benim ne demek istediğimi anlayamamışsın asıl. Şaşırmadım. Açıklayayım o halde. Sizin gibiler derken, Mansur Yavaş dışında bir isim olup da ona oy vermeyeceğini söyleyenleri kastettim. Seni malum partili falan da kastetmedim. Dediklerinden hiçbirisi tutmamış. Yorum yapacakken biraz daha düşünerek yorum yapmanı öneririm.
Peki, açıklaman için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı