Mastürbasyon isteği nasıl giderilir?

Dostum bunun altındaki sebebi bulup temizlemelisin, kısaca sana doktor yolu gözüküyor, ürolog değil tabi ki. Bir uğraş'ın, ciddi vakit harcatacak kadar dahi olsa Çavuş hazırola geçtiyse ne yapsan aklına gelir. Üstelik 16 yaşındasın. Bir arkadaşın dediği gibi, sosyal medyayı azaltıp gözünü biraz yerde tutmaya çabalayabilirsin.

Dostum bunun altındaki sebebi bulup temizlemelisin, kısaca sana doktor yolu gözüküyor, ürolog değil tabi ki. Bir uğraş'ın, ciddi vakit harcatacak kadar dahi olsa Çavuş hazırola geçtiyse ne yapsan aklına gelir. Üstelik 16 yaşındasın. Bir arkadaşın dediği gibi, sosyal medyayı azaltıp gözünü biraz yerde tutmaya çabalayabilirsin.
Ciddi bir seviyedeyse bunlar yapılır tabi ki. Belki tavsiye edilen önerileri yapabilirsen gitgide azalır. Tabi ki her tavsiyeye de kulak asma. Bizim millet "anonim" platformlarda cinsellik konusunda prof kesiliyor. Neye göre ilaç alıyorsun arkadaşım çocuk oyuncağı mı bu.

Öncelikle 16 yaşındayım, haftada 3 - 4 defa mast. Yaparım, benim için çok sıkıntı olmaya başladı bu durum, ne zaman canım sıkılsa, yalnız kalsam vb. elim hep malum yere dokunuyor ve acayip zorluyor beni tutsam bile, ne yapabilirim? Bunun çözümü var mı?
Hocam aynı illete bende tutulmuştum. Tek yapmanız gereken size mastürbasyon yapmayı tetikleyen şeyleri ortadan kaldırmak ve bir hobi bulmak.

Kişisel bir ihtiyaç ve ergenliğin verdiği hormonlarin tavan yapması durumu çok kafanıza takmayın bence zamanla hormonlarin oturdukca bu istek azalıyor.

Geri
Yukarı