Mastürbasyon nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan ANGUSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 79
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam siz cidden sapıtmışsınız iradeniz kalmamış. Cidden yardım falan almalısınız.

Hocam benim hayatım eğlence üzerine kurulu. Okula giderim dersimi dinlerim arada ağır geyik yaparız. Hiç gülmediğim kadar okulda gülerim. Eve gelirim yine aynı mutluyken bir anda Jewelz Blu aklıma geliyor hocam isim vermek yasak mı bilmiyorum ama. Sonradan mutsuzluk çöküyor.

Hocam ne zaman öleceğimizi Allah bildiği için cünüp ölürsek bir şey olmaz. Ondan sorumlu değiliz. Sonuçta tedbir diye bir şey yok ölümün ne zaman geleceğini bilmiyoruz.

Hocam bundan sonra her gün yazacağım buraya kaç gün çekmediğimiz aktif olarak öğrenirsiniz ve bırakırım inşallah.

Hocam şaka yaptığımı düşünmeyin. Gerçekten anlattıklarımın hepsi doğru. LoL'de main Diana. Oyun oynarken bile Diana'ya azıyorum sonra yine aynı ve bunu 2 kere yaşadım. LoL'ü bıraktım.

LoL'e başlayanlar ergenliği zirveye vuruyor ve daha çok çekiyor tavsiye etmem ayrıca dakka başı küfür ediliyor. Bi kere girdim chat komple çıldırdı.

Psikiyatri çoğu ilaç kesiyor, şap da kullanabilirsin. Günde bir kereden hiç bişey olmaz. Ama namazla zor. Her gün duş almak da iyi değil. Başka konularla ilgilen.

Hocam şaka yaptığımı düşünmeyin. Gerçekten anlattıklarımın hepsi doğru. LoL'de main Diana. Oyun oynarken bile Diana'ya azıyorum sonra yine aynı ve bunu 2 kere yaşadım. LoL'ü bıraktım.
Oyun karakterine de mi çekiyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı